TerminalHead
TerminalHead
  23 kwietnia 2012 (pierwszy post)

1


2


3


4


5


6
6
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  23 kwietnia 2012

2 jak z Deichmanna
6 jak wykastrowane Air Maxy

Ale z tego co podałeś najlepsze.

TerminalHead
TerminalHead
  23 kwietnia 2012

hmmm a z tych?

ChlopakAdidasowej
ChlopakAdidasowej
  23 kwietnia 2012

polecam!

i nie róbcie z siebie bogaczy co was stać na najki czy adidasy

pijana
pijana
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm a z tych?

W tych byś wyglądał jakbyś wyskoczył z gimbazy. Chyba, że do gimbazy jeszcze uczęszczasz, to zwracam honor.
TerminalHead
TerminalHead
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: gimbazy

a co to znaczy bo nie znam się na wiejskim języku..
TerminalHead
TerminalHead
  23 kwietnia 2012
Kameleon
Kameleon: Rozumiem, że to do biegania?

czy każde adidasy służą do biegania? no chyba że unia nakaz wydała to ok..

Niereformowalny
Niereformowalny: Takie same z takim samym wzorem jak dwójka mozna dostać w deichmanie.Mimo,że wyglądają tak samo nie są to firmówki typu nike a zaplacisz 2x mniej niż za "oryginał" :)

mamy takie czasy że bez znaczka to już nie to samo...
pijana
pijana
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to znaczy bo nie znam się na wiejskim języku..

Gimnazjum.
daenerys
daenerys
  23 kwietnia 2012

Ewentualnie 2, bo reszta mi się kojarzy właśnie z podstawówką albo gimnazjum i nie pisze tego złośliwie. :-)

asexualna
asexualna
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy każde adidasy służą do biegania? no chyba że unia nakaz wydała to ok..

W takim razie stawiam znicz za Twój gust (*)
mmaryjka
mmaryjka
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy każde adidasy służą do biegania?

te które pokazałeś w większości tak, służą do biegania:]
najlepsze nr 5. jak na razie to mój numer 2 jeśli chodzi o buty do biegania.
TerminalHead
TerminalHead
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: te które pokazałeś w większości tak, służą do biegania:]


Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie stawiam znicz za Twój gust (*)

Czyli według was jeżeli służą do biegania to nie mogą służyć na co dzień tak? Nie wiem być może jestem inny ale większość facetów których widzę nosi adidasy + jeansy czy spodenki i to jak na razie było normalne gdziekolwiek się nie ruszyłem.. Więc albo ,że mną jest coś nie tegens albo z wami..Rozumiem są jeszcze półbuty ale jakoś chyba na zbliżające się lato nie bardzo prezentują się ze spodenkami
daenerys
daenerys
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mmaryjka:te które pokazałeś w większości tak, służą do biegania:] asexualna: W takim razie stawiam znicz za Twój gust (*) Czyli według was jeżeli służą do biegania to nie mogą służyć na co dzień tak? Nie wiem być może jestem inny ale większość facetów których widzę nosi adidasy + jeansy czy spodenki i to jak na razie było normalne gdziekolwiek się nie ruszyłem.. Więc albo ,że mną jest coś nie tegens albo z wami..Rozumiem są jeszcze półbuty ale jakoś chyba na zbliżające się lato nie bardzo prezentują się ze spodenkami

Są buty, które zostały przystosowane wyłącznie jako obuwie stricte sportowe, które nie mają wyglądać tylko być użyteczne w sporcie, i oto takie przedstawiłeś. Dorota chyba sugeruje że są tak nieładne, że nadają się tylko do biegania.
I nie widzę by ktoś tu pisał, że jak do biegania to nie nadają się do codziennego dreptania po mieście. Jak Ci się podobaja to noś.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  24 kwietnia 2012

w moim temacie miałeś dobre buty ziomeczku wiec nie wiem czemu wklejasz te pseudobuty

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  24 kwietnia 2012

Strasznie mi sie nie podobają buty z tą siateczką, oczywiście może być i powinno do biegania, ale na co dzień już nie bardzo.

Szczerze mi sie żadne nie podobają.
Nawet na lato do spodenek. Już lepiej jak facet kupi sobie jakieś wygodne sandały, czy klapki, żeby noga oddychała :) Chyba, ze chce ukryć stopy/palce to można poszukać innych butów niekoniecznie sportowych.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012
Ela
Ela: Szczerze mi sie żadne nie podobają.

mi też - ale nie chciałam tego pisać jako pierwsza :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.