mmaryjka
mmaryjka
  17 kwietnia 2012 (pierwszy post)

cześć i czołem!
jako, że na forum śmierdzi nudą, zainspirowana portalem pudelek.pl z którego pochodzi tekst oraz zdjęcia, zakłam ten jakże ciekawy temat

Program zatytułowany Eden's World będzie się składał z ośmiu 30-minutowych odcinków. Nieletnia królowa piękności wraz ze swoją mamą, Mickie Wood, a także menedżerką, fryzjerką, makijażystką oraz rzecznikiem prasowym zdradzi sekrety przygotowań do wyborów miss. Wedłu oficjalnych materiałów "Eden pragnie aby inne dzieci poszły w jej ślady" i "zakosztowały blichtru show biznesu oraz sławy".

program będzie miał same zalety, m.in. seksowną prowadzącą:


trochę sztucznych dup i biustów:



oraz pań lekkich obyczajów:


1. Jak wam się podobają stylizacje? W końcu to moda i uroda.
2. Wysłalibyście dziecko do tego typu konkursu/programu? Dlaczego?
3. Co sądzicie o tego typu zabawach? Wg was to jeszcze zabawa czy już krzywdzenie dziecka?
4. Słowo od siebie

pozdrawiam maryja

WspanialySwiat
WspanialySwiat
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam się podobają stylizacje? W końcu to moda i uroda. 2. Wysłalibyście dziecko do tego typu konkursu/programu? Dlaczego? 3. Co sądzicie o tego typu zabawach? Wg was to jeszcze zabawa czy już krzywdzenie dziecka? 4. Słowo od siebie

1. Gdybym miala sklonnosci pedofilskie, to by mi sie podobaly, ale, jako, ze nie mam, to chce mi sie rzygac.
2. Nie. Szkoda dziecka, niech ma dziecinstwo.
3. To juz krzywda, dzieciakowi sie moze podobac, ale na dluzsza mete robienie z dziecka doroslego jest [wulgarny synonim idiotyzmu]
4. urwa, rzygam :haft:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak wam się podobają stylizacje? W końcu to moda i uroda. 2. Wysłalibyście dziecko do tego typu konkursu/programu? Dlaczego? 3. Co sądzicie o tego typu zabawach? Wg was to jeszcze zabawa czy już krzywdzenie dziecka? 4. Słowo od siebie

1. Wcale. Dziecko powinno byc dzieckiem.
2. Nigdy w zyciu.
3. Watpie by dziecko w tym wieku zdawalo sobie sprawe, co tak na rpawde sie wokol niego w takiej sytuacji dzieje. jest to abrdziej realizacja ambicji rodzicow niz samych dzieci. nie podoba mi sie to.
4. tak samo jak w pkt3
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 kwietnia 2012

dobre dupeczki

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  20 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pi%%dolę. Myślę, że tyle wystarczy.

Będą dzieci :>
--
Co do wątku Nigdy bym nie posłała swoj dziecko na tak chory konkurs.
Przebieranki w księżniczki jeszcze zdzierżę, ale zakładanie poduszek, nakładanie nakładek na zęby (aby ukryć szczerby, czy brak zęba), albo farbowanie, czy nakładanie tipsów stanowcze NIE.
Dzieci powinny mieć swoje dzieciństwo.

Gdzieś jakiś program oglądałam, że albo dzieci nie chciały brać w tym udziału, były przymuszane przez rodziców, albo były b.chętne bo miały już tak zjechaną osobowość. Były paskudnie pewne siebie, pyskate i kompletnie zadufane w sobie.
Nie wiem jaka kobieta wyrośnie z takiej dziewczynki...
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
pijana
pijana
  20 kwietnia 2012
Ela
Ela: Będą dzieci :>

:rotfl:

Nawet jakby były, tobym im takiej krzywdy nie zrobiła, jak ta w temacie :ninja: DRAMAT po prostu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.