poprostuJasiek
Posty: 9 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
poprostuJasiek
  13 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Cześć, Dziewczyny, potrzebuję damskiej rady, nie mam pomysłu na tą koszulę, w spodnie, czy może nie, czarny podkoszulek ?

poprostuJasiek
Posty: 9 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
poprostuJasiek
  13 kwietnia 2012

To mam zdjęcie jeszcze w jednej koszuli, ciekawe który wariant Ci się bardziej spodoba

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To mam zdjęcie jeszcze w jednej koszuli, ciekawe który wariant Ci się bardziej spodoba

No w tym przypadku akurat drugi :-)
poprostuJasiek
Posty: 9 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
poprostuJasiek
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostuJasiek:ostatnio trafiam tylko na takie ;) Biedny. Ja na szczęście, nauczona błędami osób z otoczenia, wybrałam się w zupełnie inne miejsce, gdzie pobrali szybko i ładnie
Cwaniaku, zrobiłaś wywiad środowiskowy, a ja poszedłem na żywioł i wyglądałem jak tarcza do rzutek, ale panie sobie poćwiczyły i jak do nich trafisz to pomyłki nie będzie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z pewnością wszystkie kobiety mają czyste intencje
Zgoda, większość :) wszelkie nieprzyjemności nazwał bym nie czystymi
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cwaniaku, zrobiłaś wywiad środowiskowy, a ja poszedłem na żywioł i wyglądałem jak tarcza do rzutek, ale panie sobie poćwiczyły i jak do nich trafisz to pomyłki nie będzie :)

Akurat miałam farta, bo kilka dni wcześniej siostra w innej placówce poszła na badanie krwi, wróciła z wielkim siniakiem i pożółkłym świstkiem pisanym na.. maszynie :-DD
poprostuJasiek
Posty: 9 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
poprostuJasiek
  13 kwietnia 2012

hahahaha istny powrót do przeszłości :D czyżby jakaś lecznica wojskowa?

luk7
luk7
  13 kwietnia 2012

W lecie taką koszule nosiłbym bezpośrednio na ciało,bez żadnej koszuleczki.
Na górze rozpięta i rękawy zawinięte.

Gothiclady
Gothiclady
  14 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z pierwszego postu drugie zdjęcie wygląda według mnie najlepiej.


wygląda jakby się w praniu skurczyła (jedynie rękawy na długość są ok).

Konto usunięte
Konto usunięte: mniejsze foto do poprzedniego posta


tak jest chyba najlepiej
Gothiclady
Gothiclady
  14 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To mam zdjęcie jeszcze w jednej koszuli, ciekawe który wariant Ci się bardziej spodoba


a tu każda opcja jest dobra. po prostu koszula na 1. focie powinna wylądować na śmietniku :)
Gothiclady
Gothiclady
  14 kwietnia 2012
Gothiclady
Gothiclady: po prostu koszula na 1. focie powinna wylądować na śmietniku :)


*z pierwszego posta =]
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha istny powrót do przeszłości :D czyżby jakaś lecznica wojskowa?

Nie, co ciekawsze - prywatna przychodnia :DDDD
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  14 kwietnia 2012

Jak wpuszczasz koszulę w spodnie i dokładasz ten pasek robisz ze wszystkiego tragedię. Ogólnie ja bym postawiła na drugie zdjęcie w Twoim pierwszym poście.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  14 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, Dziewczyny, potrzebuję damskiej rady, nie mam pomysłu na tą koszulę, w spodnie, czy może nie, czarny podkoszulek ?


Pierwszą koszulę (z ogromnymi białymi mankietami, które rzucają się w oczy :D) w środek tylko do spodni od garnituru (z bardziej dyskretnym paskiem), na zewnątrz do jeansów, a rozpiętą... cóż. Rozpięta mi się nie widzi, ale jeżeli już, to z czarnym podkoszulkiem. Druga jest w porządku tak jak na zdjęciu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.