czytowazne1
czytowazne1
  7 kwietnia 2012 (pierwszy post)

zamykalem naczynka elektokoagulacja i mam smarowac mascia termentiolem ale czy sa inne mascie ktorch moge uzyc zeby sie szybko i dobrze wygoilo?
zna ktos w krakowie gabinet stomatologiczny gdzie mozna tanio wybielic zeby? i przy okazji salon kosmetyczny( oczyszczanie skory twarzy) i dodatkowe od kolezanki najskuteczniejsze zabiegi w salonach na pozbycie sie szybko cellulitu

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  8 kwietnia 2012
czytowazne1
czytowazne1: i dodatkowe od kolezanki najskuteczniejsze zabiegi w salonach na pozbycie sie szybko cellulitu

guam body wrapping
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
razdwa
razdwa
  8 kwietnia 2012
czytowazne1
czytowazne1: zna ktos w krakowie gabinet stomatologiczny gdzie mozna tanio wybielic zeby?


Ja proponowałbym zastanowić się nad tym raz jeszcze. Jest to zabieg owszem, na pierwszy rzut oka fantastyczny i efekt jest genialny. Natomiast bardzo niszczy szkliwo zębów. Po jakimś czasie efekt schodzi i znów trzeba powtórzyć owy zabieg, a co za tym idzie dodatkowy koszt i kolejne podrażnienie szkliwa. Dlatego zastanów się czy warto?
razdwa
razdwa
  8 kwietnia 2012
czytowazne1
czytowazne1: zamykalem naczynka elektokoagulacja i mam smarowac mascia termentiolem ale czy sa inne mascie ktorch moge uzyc zeby sie szybko i dobrze wygoilo?


Odnośnie tego to proponuję udać się do apteki i zapytać o jakiś zamiennik ale nie wiem czy to maj jakiś sens. Dadzą Ci taką samą maść tyle, że pod inną szatą graficzną. Ze zdrowiem nie ma co igrać, najlepiej udać się do lekarza.
razdwa
razdwa
  8 kwietnia 2012
czytowazne1
czytowazne1: i dodatkowe od kolezanki najskuteczniejsze zabiegi w salonach na pozbycie sie szybko cellulitu


Teraz dokładnie nie przypomnę sobie jaka to ulica w Krakowie, pamiętam że na Kazimierzu. Spacerując jakiś czas temu widziałem na jednym z salonów kosmetycznych / solariów na szybie widniał plakat właśnie na pozbycie się cellulitu przy pomocy takiej specjalnej maszyny do której wchodzi się na stojąco i ona tam robi swoje. Pytałem koleżanki co o tym sądzi i ku mojemu zdziwieniu dość przychylnie się wypowiadała na ten temat. Mógłbyś wybadać teren w tym kierunku.
razdwa
razdwa
  8 kwietnia 2012
czytowazne1
czytowazne1: i przy okazji salon kosmetyczny( oczyszczanie skory twarzy)


Salonów kosmetycznych jak grzybów po deszczu. Wybierać można pod każdym kątem. Tutaj nic nie poradzę, jedynie co to popytać znajomych i może załapać się na jakieś zniżki.
jolanta6667
jolanta6667
  9 kwietnia 2012

Jeśli chodzi o wybielanie tez radziłabym się zastanowić, niestety zabieg trzeba powtarzać;/

czytowazne1
czytowazne1
  9 kwietnia 2012

ale usmech to wizytowka a moje zeby nie naleza do bialych pomimo ze nie pale nie pije kaw herbat i osobiscie mi to przeszkadza

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  10 kwietnia 2012
czytowazne1
czytowazne1: ale usmech to wizytowka a moje zeby nie naleza do bialych pomimo ze nie pale nie pije kaw herbat i osobiscie mi to przeszkadza

A może na poczatek lepiej wydać pieniążki na paski/nakładki do domowego wybielania zębów oraz dobrą pastę i szczoteczkę elektryczną?

Najpierw kup dobrą pastę i szczoteczkę. Myj zęby 3 razy dziennie (rano, po obiedzie, po kolacji) i jeśli zjesz coś słodkiego/kleistego dla zębów umyj zęby, albo przepłucz je wodą, czy użyj gumy.
Pij więcej wody zamiast innych napoi.
Jedz owoce - też podobno czyszczą ;)
Po 2-3 tyg. możesz spróbować z tymi paskami /np w rossmanie, czy aptece kupisz/są też żelowe nakładki, ale nie wiem co lepsze. Ale one też podobno nie są zdrowe, jednak nie tak jak zabieg u dentysty. Przynajmniej ocenisz, czy taka mniejsza dawka nie będzie miała skutków ubocznych.

i jeśli zaczną krwawić ci dziąsła przerwij mycie zębów "mocniejszą" pastą i kup np. zielony elmex
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
czytowazne1
czytowazne1
  11 kwietnia 2012

paski mi pomogly doslownie na tydzien i zeby wrocily do poprzedniego koloru a dbam dobrze o zeby i czesto myje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.