PaniDuzeR
PaniDuzeR
  2 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Hej:*
Otoz moim problemem jest plama na bucie...
Buty wykonane z zamszu i nubuku syntetycznego.Probowalam gumowych sczoteczek i czyscikow( w desperacji nawet wypralam) i nic nie chce tego dziadowstwa usunac:(

Krotko o historii powastania plamy: Otoz nie mam pojecia co mi takie bubu zrobilo...jechalam do Wloch, byl postoj, kolezanka stanela na jakas mala gorke, ktora okazala sie dosc 'miekka' i wszystko osunelo sie na moj but. nie wiem czy to bylo bloto czy co:(
ponizej dodaje zdjecie
http://imageshack.us/photo/my-images/812/20120402014.jpg/
chodzi o prawego buta (plama niestety jest troche stara, prawie rok... wrzucilam je do szafki po nieudanych probach czysczenia i dopiero teraz je odkopalam)

Czym to usnunac(jezeli wgl sie da)?

dont0say0anything
dont0say0anything
  2 kwietnia 2012

Blastoise pomoże!

PaniDuzeR
PaniDuzeR
  2 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Blastoise pomoże!

yhym:and:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  2 kwietnia 2012

spirytusem natrzyj i opłucz, albo mydłem na szczoteczce

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WilczeLyko
WilczeLyko
  2 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: spirytusem natrzyj i opłucz, albo mydłem na szczoteczce

Dobrze koleżanka radzi, można spróbować też z terpentyną, ale najpierw trzeba sprawdzić czy kolor z zamszu nie zejdzie. Generalnie oba buty wyglądają tak, jakbyś w nich rowy kopała, także najpierw uprać porządnie z mydłem a potem czyścić plamy ;).
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  2 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Probowalam gumowych sczoteczek i czyscikow( w desperacji nawet wypralam) i nic nie chce tego dziadowstwa usunac:(

A gdy się w sklepie mówi o wcześniejszej impregnacji butów to nikt nie chce wierzyć, że to pomaga usunąć każdy brud, który się na buty dostanie :)

Idź do obuwniczego po szampon do nubuku.

Nie jestem tu nowa :nie:

Adidasowa
Adidasowa
  2 kwietnia 2012

A zwykłą gumką do ścierania?

jolanta6667
jolanta6667
  2 kwietnia 2012

Proponuję szczoteczka plus mydełko i po problemie;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.