sweetandnice
sweetandnice
  24 marca 2012 (pierwszy post)

Hej dziewczyny i kobiety :) Zrobiło się już bardzo ciepło, a ja nadal nie mam nic nowego na wiosnę.
Pewnie większość z Was uzupełniła już szafę nowymi zdobyczami:D. Mam mało czasu na zakupy, chciałabym załatwić je szybko, więc proszę o podanie nazw sklepów z fajnycmi ubraniami :o odpowiadajcie szybko :P

Adidasowa
Adidasowa
  24 marca 2012

tally weijl, bershka.

asexualna
asexualna
  24 marca 2012

Zależy co lubisz nosić, w Tally Weijl dali takie kolory, że mnie na sam widok mdli. W Pull&Bear za to polecam jak najbardziej.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nazw sklepów z fajnycmi ubraniami

motivi :zakochany:
zara
bershka
aggi
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
pijana
pijana
  24 marca 2012

W Reserved podobało mi się sporo rzeczy, ale jakość do ceny (wg mnie) nieproporcjonalna... No i rozmiary w większości do L, a ja jestem wielka baba :rotfl:

whiisperr
whiisperr
  25 marca 2012

Jeszcze Stradivarius :zakochany:

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  25 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Stradivarius

Kolekcja moze fajna, ale materialy z jakich wykonano te rzeczy... hmm... ja bym sie zastanawiala czy kupowac cos takiej jakosci ;p
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 marca 2012

z tego co widzę reserved

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

dont0say0anything
dont0say0anything
  25 marca 2012

Mohito, Stradivarius, Zara

youaredaone
youaredaone
  26 marca 2012

wczoraj tak chodzilam po sklepach i... kuźwa skąd oni biorą te ceny :O i to za takie szmatki... łolaboga.

Pure
Pure
  26 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bershka.

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: bershka


:tak:
+
New Yorker.

Konto usunięte
Konto usunięte: kuźwa skąd oni biorą te ceny :O i to za takie szmatki... łolaboga.

Żebyś wiedziała :and:
Mama w realu chciała kupić kurtkę, z ciekawości spojrzałam na cenę jakiejś typowej, tandetnej chińszczyzny... 170 zł za kawałek ciucha, który po 2 miesiącach się rozleci.
Zauważyłam też, że podobnie jest w orsay, w szczególności ze spodniami. Kupiłam kiedyś 2 pary, porozciągały się, nitki zaczęły wyłazić po paru praniach. A za jedną parę dałam stówkę :and: A dżinsy kupione na giełdzie 3 lata temu za 35 złotych mam do tej pory i są w naprawdę dobrym stanie.
Alucard
Alucard
  26 marca 2012

Adidas akurat teraz ma najlepszą, ale czekam też na reeboka.

jolanta6667
jolanta6667
  26 marca 2012

Pull&Bear, Zara, Bershka, Stradi:D

youaredaone
youaredaone
  27 marca 2012
Pure
Pure: Żebyś wiedziała Mama w realu chciała kupić kurtkę, z ciekawości spojrzałam na cenę jakiejś typowej, tandetnej chińszczyzny... 170 zł za kawałek ciucha, który po 2 miesiącach się rozleci. Zauważyłam też, że podobnie jest w orsay, w szczególności ze spodniami. Kupiłam kiedyś 2 pary, porozciągały się, nitki zaczęły wyłazić po paru praniach. A za jedną parę dałam stówkę A dżinsy kupione na giełdzie 3 lata temu za 35 złotych mam do tej pory i są w naprawdę dobrym stanie.

mam to samo... a najlepsze jest to, że z tally weijl kupiłam dwie pary spodni, takie same, ale w 2 kolorach. Jedne idealne, nie rozciągają się, nie wycierają itd. więc poszłam po drugie, ale w innym kolorze... takie to gówno,l ze szkoda gadać :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.