CubanRepCocaine
CubanRepCocaine
  22 marca 2012 (pierwszy post)

Witajcie!
Może akurat ktoś tutaj będzie potrafił mi pomóc. Mianowicie, chciałbym kupić pewną kurtkę z kolekcji wiosna-lato 2012 w H&M ale na necie nigdzie nie mogę znaleźć. Nawet chciałem zadzwonić do sklepu, do którego mam najbliżej ale telefon nie odpowiada ;/ Nie chcę jechać i nastawiać się, że kupię bo jak nie będzie to będę rozczarowany :D tz jeśli już będzie taka potrzeba to pojadę, niech stracę :D Ale czy może nie da się gdzieś na necie kupić ubrań z tej nowej kolekcji ? ;/

Adidasowa
jolanta6667
jolanta6667
  22 marca 2012

poszukaj dokładnie na necie wszystko się da..:)

CubanRepCocaine
CubanRepCocaine
  23 marca 2012

Szukałem i nic, nie ma, nigdzie nie mogę znaleźć. Zostaje mi po prostu pojechać do najbliższego sklepu i mieć nadzieję, że akurat będzie ten kolor i rozmiar, który chce, no i oczywiście to ubranie, które chce :D:D:D

asexualna
asexualna
  23 marca 2012

Warto zajrzeć do niemieckiego sklepu online http://www.hm.com/de/subdepartment/MEN?Nr=4294927838 wiele razy były tam rzeczy, których nie można było u nas znaleźć :D

CubanRepCocaine
CubanRepCocaine
  23 marca 2012

No i kurde... na niemieckim jest a na pl nie :D

asexualna
asexualna
  24 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No i kurde... na niemieckim jest a na pl nie :D

A widzisz :D z niemieckiego możesz sobie zawsze zamówić.
whiisperr
whiisperr
  25 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukaj dokładnie na necie wszystko się da..:)

nie ma wszystkiego, ost szukałam butów których nie było na stronie a w każdym sklepie były :P
jolanta6667
jolanta6667
  1 kwietnia 2012

pewnie na zagranicznych stronach się da, ale wtedy przesyłka kosztuje..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.