mmaryjka
mmaryjka
  16 marca 2012 (pierwszy post)

cześć i czołem!

jako, że zbliża się latoo:

1. Poszukuję jakiegoś fajnego kremu tonującego/bb. Macie jakieś sprawdzone? (dostępne w sephorze lub jakieś apteczne)
2. Używacie w ogóle kremów tonujących czy raczej stawiacie na mocniejsze krycie?
3. Kremy bb. Stosujecie? Sprawdzają się? Faktycznie widać różnicę w stanie cery?

pozdrawiam moich ulubionych forumowiczów

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 marca 2012

miałam próbkę bb z estee Lauder - niestety najjasniejszy jest dla mnie za ciemny - krył delikatnie i ogolnie gdyby nie zbyt ciemny kolor to bym go używała (w sumie jak się zrobi ciepłej to go sobie kupię).
nie zależy mi zupełnie na kryciu.

LittleCuttie
LittleCuttie
  17 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Poszukuję jakiegoś fajnego kremu tonującego/bb. Macie jakieś sprawdzone? (dostępne w sephorze lub jakieś apteczne)

kremy bb jedynie azjatyckie, ani nie sa do kupienia w drogeriach, ani w aptekach.
Trzeba zamowic w necie

Konto usunięte
Konto usunięte: bb z estee Lauder

Niestety, bardziej mi to przypomina krem tonujacy niz krem bb ;/
mmaryjka
mmaryjka
  17 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kremy bb jedynie azjatyckie, ani nie sa do kupienia w drogeriach, ani w aptekach.

są w jakiś małych, ale to się bardziej tyczyło kremów tonujących.

Konto usunięte
Konto usunięte: miałam próbkę bb z estee Lauder

bardziej mi chodzi o prawdziwe kremy bb i o ich faktyczną pielęgnację.

swoją drogą przeglądam te bb i zupełnie nie wiem który wziąć żeby był w miarę dobry. większość do skóry z jakimiś większymi problamami:and:.
TheWitch
TheWitch
  17 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, bardziej mi to przypomina krem tonujacy niz krem bb ;/

być może, nie mialam z innymi bb do czynienia, wiec nie wiem jak powinny wyglądać :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kremy bb jedynie azjatyckie, ani nie sa do kupienia w drogeriach, ani w aptekach. Trzeba zamowic w necie

ale jakie polecasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej mi chodzi o prawdziwe kremy bb i o ich faktyczną pielęgnację. swoją drogą przeglądam te bb i zupełnie nie wiem który wziąć żeby był w miarę dobry. większość do skóry z jakimiś większymi problamami .

ja też się na tym nie znam, a przydałoby się na lato zamówić jakiś :and:
w ogóle to masz jakąś stronę, z której je przeglądasz?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 marca 2012

@mmaryjka:
polecam ten wpis i ogolnie blog http://azjatyckicukier.blogspot.com/2012/03/wpis-goscinny-mllou-guru-kremow-bb.html
i ten http://mllou.blogspot.com/

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  17 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie wiem czy widziałaś, ale jak dla mnie (chociaż się nie znam) wiele z tego filmiku o tych kremach można się dowiedzieć :)
http://www.youtube.com/watch?v=moYDjmSnUPY

i jeśli już na jakiś się zdecydujesz, to daj znać! Z chęcią bym sobie jakiś kupiła :)

Aktualnie posiadam Garniera BB, domniemam że z prawdziwymi kremami BB ma niewiele wspólnego, ale jest fajny :) Teraz używam go zamiast fluidu.
youaredaone
youaredaone
  28 marca 2012
gagulina
gagulina: Aktualnie posiadam Garniera BB, domniemam że z prawdziwymi kremami BB ma niewiele wspólnego, ale jest fajny :) Teraz używam go zamiast fluidu.

krycie rozumiem minimalne?
Teściowa chciała sobie go kupić bo jest w promocji w rossmanie, a jak widziała zawartośc mojej kosmetyczki to stwierdziła, ze też zacznie się malować :rotfl:
btw. chodzi jedynie o nawilżenie buzi, lekkie rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry. Nada się?
jolanta6667
jolanta6667
  30 marca 2012

tez używam garniera bb i jest całkiem ok nawilża, lekko kryje nadaje lekki fajny kolorek:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.