BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  13 marca 2012 (pierwszy post)

Rozpoczęłam ćwiczenia , skakanka łącze z bieganiem i same bieganie . Potrzebuję jakiegoś środka na odchudzanie . Najlepiej taki który dodaję ' kopa ' - energii i zarazem wspomaga w odchudzaniu . Czy ktoś coś brał tego typu środek i pomógł ?
Dodałam post w dziale zdrowia ale nikt nie odpisuję , więc piszę tu .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Kameleon
Kameleon
  13 marca 2012

Regularne ćwiczenia ze zbilansowaną dietą działają cuda:)

Babsy
Babsy
  13 marca 2012

specyfiki "odchudzajace" to pic na wode. gdyby znalazl sie ktos, kto wymyslilby magiczne tabletki na schudniecie, kosztowalyby kupe kasy.

Kameleon
Kameleon
  13 marca 2012

Co to znaczy chudnąć? Znaczy to zużywać więcej kalorii niż organizm potrzebuje. Zwiększając wydatek energetyczny nie dość że spalasz kalorie to przyspieszasz metabolizm, który również przyspiesza za sprawą odpowiednio zbilansowanej diety. W ten sposób uzyskasz wymarzoną sylwetkę, poprawisz samopoczucie i kondycję. :mędrzec:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 marca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Rozpoczęłam ćwiczenia , skakanka łącze z bieganiem i same bieganie

A robisz ćwiczenia przed tym? te rozciągające? bo jeśli nie, to powodzenia, więcej Ci przybędzie niż ubędzie. Zresztą moim zdaniem to nie są ćwiczenia. Popracuj nad całym ciałem a nie tylko bieg, nie przygotowujesz się przecież do maratonu.

A tabletki? Tylko kasa wydana w błoto. Przecież nawet przy ich używaniu będziesz musiała wprowadzić dietę, nic nie ma od tak.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  13 marca 2012
Sylvinka
Sylvinka: te rozciągające


no tak , robię bo trzeba . Ale dopiero zaczynam , tylko nie wiem czy podołam . ja nie lubię biegać , zmuszam się do tego i wiem ze cwiczenia to nie wszystko .. ograniczam to co jest najbardziej kaloryczne , słodyczy praktycznie nie jem .. raz na ruski rok , nie zajadam fast foodów , szkoda kasy na to ..
Bardziej mi chodzi o środki ( tabletki ) które dodadzą mi energii ... Nie zależy mi na czasie , chcę schudnąć tak 5 do 7 kg .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

pijana
pijana
  13 marca 2012
Babsy
Babsy: gdyby znalazl sie ktos, kto wymyslilby magiczne tabletki na schudniecie, kosztowalyby kupe kasy.

Były, na receptę, kosztowały trochę i nazywały się Meridia. Ale były po nich ZGONY i wycofano je z Polski :F Wątrobę chyba też niszczyły, niestety nie ma nic za darmo...
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Najlepiej taki który dodaję ' kopa ' - energii i zarazem wspomaga w odchudzaniu .

Mi samo bieganie, do którego zresztą chcę wrócić, dodawało energii... W czasie biegu wiadomo, zmęczenie, ale po niesamowita energia.
assiqq
assiqq
  13 marca 2012

ja łykam L-carnitinę z FitMaxu przy, których regularnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam.. Biorę je od niespełna miesiąca i już widzę efekty..

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Potrzebuję jakiegoś środka na odchudzanie

nie ma czegoś takiego..

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: dodaję ' kopa ' - energii

mi takiego kopa daje właśnie ta L-carnitina
assiqq
assiqq
  13 marca 2012
Babsy
Babsy: gdyby znalazl sie ktos, kto wymyslilby magiczne tabletki na schudniecie, kosztowalyby kupe kasy.

dokładnie.
MuyBueno
MuyBueno
  14 marca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: BujajSieNaDwa91

Czytaj czytaj - i jeszcze raz czytaj .........

http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html
nieJESTspoko
nieJESTspoko
  14 marca 2012

Spróbuj L-Karnityny.

feuliette
feuliette
  14 marca 2012

jeżeli masz naprawdę b.dużo do zrzucenia to odradziłabym bieganie tylko obciążają stawy a później za kilkalat mogą być problemy.

AvantQueTuDis
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.