KindziaxDD
KindziaxDD
  13 marca 2012 (pierwszy post)

Witajcie, za miesiąc idę na 18-stkę do mojej siostry. Rodzice oczywiście nalegają abym kupilła sobie jakąś sukienkę, bo wiadomo trzeba reprezentować się jakoś:) Nie mam pojęcia jaką sukienkę chcę kupić lub uszyć. może macie jakieś propozycje? Bo byłam juz chyba w 100 sklepach i nic mi się nie podobaało. Dodam,że nie mam idealnej figury: duży biust, niski wzrost, szerokie biodra i taki średni brzuszek. I sukienka musi być taka, żebym mogła ją jeszcze wykorzystać np na wakacjach. Dziękuję za pomoc :-)

Kameleon
Kameleon
  13 marca 2012

No to sobie uszyj taką jaka ci się spodoba skoro żadna Ci się nie podoba.......
Gdzie tu problem?

Adidasowa
Adidasowa
  13 marca 2012

Na 18stkę to na Twoim miejscu ubrałabym się na luzie,wygodnie.

KindziaxDD
KindziaxDD
  13 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Na 18stkę to na Twoim miejscu ubrałabym się na luzie,wygodnie.


Ale to impreza w dość "eksluzywnym" lokalu więc sukienka będzie na miejscu
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 marca 2012

Nigdy nie umiałam dopasować do kogoś sukienek tak na oko, więc daje moje propozycje tak ogólnie :)



Znalazłam jeszcze jedną z top secretu, ale jeszcze nie ma jej w sklepie online i nie mogę dodać zdjęcia. :D




I mój faworyt :mrgreen:


Tylko wiesz, że wszystko musiałabyś przymierzyć, każda będzie inaczej na Tobie leżała. A te sukienki są moim zdaniem zarówno delikatne jak i na większe wyjście. A na lato i wiosnę będą jak znalazł :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie, za miesiąc idę na 18-stkę do mojej siostry. Rodzice oczywiście nalegają abym kupilła sobie jakąś sukienkę, bo wiadomo trzeba reprezentować się jakoś:) Nie mam pojęcia jaką sukienkę chcę kupić lub uszyć. może macie jakieś propozycje? Bo byłam juz chyba w 100 sklepach i nic mi się nie podobaało. Dodam,że nie mam idealnej figury: duży biust, niski wzrost, szerokie biodra i taki średni brzuszek. I sukienka musi być taka, żebym mogła ją jeszcze wykorzystać np na wakacjach. Dziękuję za pomoc :-)

Może cos tego typu?
1.
2. - bardzo
podobne sa w AGGI
3.
- Rowniez z AGGI. Na zdjeciu nie wyglada zbyt efektownie, ale po zalozeniu jest sliczna. Sama ostatnio kupilam :mrgreen:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
feuliette
feuliette
  14 marca 2012

na 18 preferowałabym jakąś tunikę?
a jak sukienki to jakieś z ładnego materiału takie luźniejsze a nie by się odstawić jak na wesele

Olkieee
Olkieee
  15 marca 2012

Na pewno nie szukaj czegoś w satynie - to nie jest materiał na taką imprezę :nie:
Osobiście sama należę grupy tych nie obdarzonych zbyt wysokim wzrostem też mam okrągłości. Staram się szukać sukienek w ten deseń:



po pierwsze: Marszczenia ładnie tuszują wystający brzuszek :)
po drugie: Długość sukienki zestawione ze szpilkami powoduje, ze nogi wydają się dłuższe :)
po trzecie: Eksponuje biust, ale nie do przesady ;) (biust to mega atut!)
po czwarte: Bez problemu dobierzesz do niej marynarkę (Ważne żeby nie była świecąca tylko matowa)
po piąte: Każde szpilki do takiej pasują czy są to platformy czy jakieś sandałki na obcasie, baleriny etc.
po piąte: Taki zestaw: marszczona sukienka + szpilki + marynarka, nie wygląda wulgarnie - mimo długości sukienki, oraz dekoltu - tylko elegancko :)

Moje skromne zdanie, ot co :mrgreen:

jolanta6667
jolanta6667
  21 marca 2012

jak nie możesz znaleźć w żadnym sklepie to sobie uszyj, zatuszujesz to co niefajne a wyeksponujesz to co ładne:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.