xrudx
xrudx
  4 marca 2012 (pierwszy post)
witam Panie a także :calusek: a także nielicznych Panów :ziober:

1. szukam dobrego różu. zależy mi na tym, żeby to był taki bardzo intensywny kolor różu- coś na pograniczu fuksji :)
2. kulki rozświetlające w kolorach pastelowego różu- jaka marka? cena?
3. poza tym chciałam poinformować, że znalazłam cudowny (jasny!) podkład. Butterfly Mineral silk & lift. podkład kosztuje ok 10zł. można go znaleźć w sklepikach 'wszystko po 5 zł' czy coś w ten deseń. podbija na łeb na szyję maxa factora, revlon, czy inne takie. szczerze polecam!!

miłego wieczorku życzę.
R. ;P
assiqq
assiqq
  4 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. szukam dobrego różu. zależy mi na tym, żeby to był taki bardzo intensywny kolor różu- coś na pograniczu fuksji

bourjois mają ładne odcienie róży.
Kryolan ma mocno napigmentowane kolory i trzeba uważać, żeby nie nabrać zbyt dużo na pędzel.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. kulki rozświetlające w kolorach pastelowego różu- jaka marka? cena?

nie używam kulek.

Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze polecam!!

nie skorzystam.
SoDope
SoDope
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam dobrego różu. zależy mi na tym, żeby to był taki bardzo intensywny kolor różu- coś na pograniczu fuksji :)

WIBO - Rossman 7 zł.
SailorMoon
SailorMoon
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. szukam dobrego różu. zależy mi na tym, żeby to był taki bardzo intensywny kolor różu- coś na pograniczu fuksji :)

Inglot


Konto usunięte
Konto usunięte: 2. kulki rozświetlające w kolorach pastelowego różu- jaka marka? cena?

Podobno z Avonu są fajne.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: . szukam dobrego różu. zależy mi na tym, żeby to był taki bardzo intensywny kolor różu- coś na pograniczu fuksji :)

jak nie znajdziesz różu to kup jaskrawy cień do powiek i użyj zamiast różu ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. kulki rozświetlające w kolorach pastelowego różu- jaka marka? cena?

w avonie są kulki, kosztują 35-40 zł, nie pamiętam ile dokładnie
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
folkemon
folkemon
  9 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. poza tym chciałam poinformować, że znalazłam cudowny (jasny!) podkład. Butterfly Mineral silk & lift. podkład kosztuje ok 10zł. można go znaleźć w sklepikach 'wszystko po 5 zł' czy coś w ten deseń. podbija na łeb na szyję maxa factora, revlon, czy inne takie. szczerze polecam!!

Dziękuję.
jolanta6667
jolanta6667
  16 marca 2012

Jeśli chodzi 0 róż to bourjois:) ciekawa jestem tego podkładu o którym napisałaś xrudx:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.