Adidasowa
Adidasowa
  4 marca 2012 (pierwszy post)

Mam dziwny problem. Ba, bardzo dziwny. Otóż, kiedy jestem na dworze (szczególnie zimą) i dotknę się do czegoś metalowego -klamki od drzwi, bramy, furtki, czegokolwiek - to zawsze mam takie odczucie jakby prąd mnie kopnął. I to jest zazwyczaj dość bolesne. Uciążliwa sprawa. W sumie w domu, w szkole też mi się to zdarza, ale nie aż tak często jak na dworze. Latem też tak mam, ale zimą to się nasila.
Q: Od czego to zależy?
Q: Jak się tego pozbyć?

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taa, a ja jestem umysłem ścisłym i mam być analfabetką bo 'nie mam pociągu do języka polskiego'. ha ha

Na to wygląda.
Umiesz pisać = nie musisz umieć liczyć.
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taa, a ja jestem umysłem ścisłym i mam być analfabetką bo 'nie mam pociągu do języka polskiego'. ha ha

To nie jest to samo. Co Ty w ogóle porównujesz?:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty generalnie do niczego nie masz pociągu z tego co dało się zauważyć . Dzień po katastrofie kolejowej w Polsce - adidasowa nie wie, że cokolwiek się wydarzyło, bo nie ogląda telewizji, nie słucha radia, a internet służy jej tylko do uciech i uwielbia swoją ignorancje i niewiedze. adidasowa chwali się swoim psem na forum - po zwróceniu uwagi twierdzi, że pies nie musi wyglądać, bo nie jest ozdobą i ma pilnować, więc jego zaniedbanie i skołtuniona sierść to kolejny powód do wzruszania swoimi ramionkami. Ręce opadają.

Nie siedzę z wywieszonym jęzorem przed TV i nie ślędzę każdej informacji, bo nie mam nawet na to czasu, z resztą nie lubię oglądać, radia nie słucham w ogóle.
Pies nie jest zaniedbany. Nie ma najmniejszego sensu go czesać zimą gdzie wszędzie jest śnieg/błoto i ta sierść za 5 minut będzie jeszcze gorsza niż przed wyczesaniem, to samo na temat jego kapieli. Poza tym zimną psa kąpać? Żeby reumatyzmu dostał? No coś tu nie halo. Ja wiem że chciałabyś byś najmądrzejsza, wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na to wygląda. Umiesz pisać = nie musisz umieć liczyć.

Powtarzam, to nie to samo. Fizyka to poboczny przedmiot. A skoro udowodnili, że fizyka kłamie to już w ogóle nie ma sensu się uczyć.
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012

Poza tym nie o tym jest temat.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie siedzę z wywieszonym jęzorem przed TV i nie ślędzę każdej informacji, bo nie mam nawet na to czasu, z resztą nie lubię oglądać, radia nie słucham w ogóle.

Jeszcze powiedz, że nie korzystasz z internetu :-).
Musisz być naprawdę cholernie zapracowaną dziewczynką, skoro nie masz na nic czasu, jak sama podkreślasz. Jestem pełna podziwu, jak będąc tak zajętym można siedzieć na portalu społecznościowym non stop. Szał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pies nie jest zaniedbany. Nie ma najmniejszego sensu go czesać zimą gdzie wszędzie jest śnieg/błoto i ta sierść za 5 minut będzie jeszcze gorsza niż przed wyczesaniem, to samo na temat jego kapieli. Poza tym zimną psa kąpać? Żeby reumatyzmu dostał? No coś tu nie halo. Ja wiem że chciałabyś byś najmądrzejsza, wiem.

Pokaż innym tego psa, to zobaczymy jak to z tą mądrością jest ;-)
No ale spoko spoko, przecież napisałaś, że wystarczy jak raz do roku jest wyczesywany.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powtarzam, to nie to samo. Fizyka to poboczny przedmiot. A skoro udowodnili, że fizyka kłamie to już w ogóle nie ma sensu się uczyć.

Fizyka to Cię non stop otacza, jakbyś nie zauważyła.
Ludzie też kłamią, według swoich przemyśleń, powinnaś zacząć uskuteczniać życie pustelnika.

Konto usunięte
Konto usunięte: mmaryjka

Generalnie, w ludziach najgorsze jest to, że nie potrafią w odpowiednim momencie wycofać się z bzdur, które pieprzą, zamiast się w nie zagłębiać. A potem się dziwić, że o dzisiejszych nastolatkach mało co dobrego można powiedzieć, kiedy to wszystko takie ograniczone i zamknięte w swoich ciasnych czterech ścianach umysłu :and:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym nie o tym jest temat.

Ah. W takim razie skoro odczuwasz tak silny ból podczas ów zdarzeń, udaj się do lekarza.
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze powiedz, że nie korzystasz z internetu :-). Musisz być naprawdę cholernie zapracowaną dziewczynką, skoro nie masz na nic czasu, jak sama podkreślasz. Jestem pełna podziwu, jak będąc tak zajętym można siedzieć na portalu społecznościowym non stop. Szał.

Od dłuższego czasu nie siedzę "non stop", nie zauważyłaś, trudno. Po prostu trochę szkoła wymaga ode mnie więc nie mam na nic czasu. Z internetu korzystam, ale akurat nie ze stron informacyjnych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaż innym tego psa, to zobaczymy jak to z tą mądrością jest ;-) No ale spoko spoko, przecież napisałaś, że wystarczy jak raz do roku jest wyczesywany.

Nie przypominam sobie, abym tak pisała. Jest czesany i kąpany kiedy jest sucho i ciepło.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fizyka to Cię non stop otacza, jakbyś nie zauważyła. Ludzie też kłamią, według swoich przemyśleń, powinnaś zacząć uskuteczniać życie pustelnika.

Nie zwracam uwagi na otaczającą fizykę. Nie interesuje mnie grawitacja itp zagadnienia.
Nie muszę wiedzieć wszystkiego.
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ah. W takim razie skoro odczuwasz tak silny ból podczas ów zdarzeń, udaj się do lekarza.

Dziękuję za radę.
mLetsRockk
mLetsRockk
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat tak to nie działa

na mnie dzialalo w pracy, tyle ze bylem kilkanascie razy popieszczony w ciagu dnia

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nosze

zaloz, nie pozalujesz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się boję dotykać samochodu, bo wiem, że ten dotyk zaboli

no coz ... przynajmniej w srodku auta nie powinno kopnac (klatka faradaya)
btw. samochod jeszcze nigdy mnie nie kopnal, za to ruchome schody lubia sie nade mna pastwic

Konto usunięte
Konto usunięte: Fizyka to

fizyka to muzyka pączuś :D
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na mnie dzialalo w pracy, tyle ze bylem kilkanascie razy popieszczony w ciagu dnia

straszne to;/

Konto usunięte
Konto usunięte: zaloz, nie pozalujesz :D

:rotfl: podziękuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: no coz ... przynajmniej w srodku auta nie powinno kopnac (klatka faradaya) btw. samochod jeszcze nigdy mnie nie kopnal, za to ruchome schody lubia sie nade mna pastwic

Samochód z zewnątrz;) w środku jest ok.
Ruchome schody - skąd ja to znam.

Konto usunięte
Konto usunięte: fizyka to muzyka pączuś :D

Prosze Cie xd
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  6 marca 2012

Tez tak miewam, ale najbardziej to mnie kopało przy przypadkowym dotyku z inną osobą, kilka razy było to dosyć nieprzyjemne, lekko bolesne odczucie.

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy się jej nie uczyłam, bo mi nie była potrzebna.

Więc przestań chodzić do szkoły bo też Ci nie potrzebna - głupia się urodziłaś i głupia z tego świata zejdziesz.

Nie jestem tu nowa :nie:

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z internetu korzystam, ale akurat nie ze stron informacyjnyc

taaaa.... siedzisz na Wikipedii i odrabiasz zadania domowe na zasadzie kopiuj - wklej :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest to samo. Co Ty w ogóle porównujesz?

to to samo :) jam jest humanista a z fizyki czwóreczka na świadectwie zawsze była :) Ty tak nie umiesz?

Nie jestem tu nowa :nie:

Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie potrzebna

Konto usunięte
Konto usunięte: głupia się urodziłaś i głupia z tego świata zejdziesz.

Bardziej to pasuje do Ciebie - cząstę "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie:tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: jam jest humanista

:crylol: no zdecydowanie, widać to.

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc przestań chodzić do szkoły bo też Ci nie potrzebna

Zaskoczę Cię - jets mi potrzebna i na pewno nie będziesz decydować o tym co mi jest potrzebne, a co nie. Tobie w tej chwili potrzebny jest słownik języka polskiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: taaaa.... siedzisz na Wikipedii i odrabiasz zadania domowe na zasadzie kopiuj - wklej

Pomyłka. Na wikipedii nie siedzę. Jeśli mam znaleźć jakieś pojęcie to szukam w encyklopedii na półce,a nie w internecie. Zadania odrabiam sama. Jeśli czegoś nie potrafię ktoś w domu mi pomaga. Ewentualnie korepetycje (chemia).

Konto usunięte
Konto usunięte: to to samo :) jam jest humanista a z fizyki czwóreczka na świadectwie zawsze była :) Ty tak nie umiesz?

Wyobraź sobie, że czwóreczkę z fizyki to i ja mam. Tyle, że i tak jej nie umiem i nie lubię. Całe szczęście, że mamy wyluzowaną profesorkę i zauważa, że na profilu humanistycznym fizyka jest potrzebna jak świni siodło:tak:
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: cząstę

cząstkę*
Konto usunięte
Konto usunięte: jets

jest*
literówki.
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej to pasuje do Ciebie - cząstę "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie

http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629531 - miłej lektury dziewczyneczko :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pomyłka. Na wikipedii nie siedzę. Jeśli mam znaleźć jakieś pojęcie to szukam w encyklopedii na półce,a nie w internecie. Zadania odrabiam sama. Jeśli czegoś nie potrafię ktoś w domu mi pomaga. Ewentualnie korepetycje (chemia).

i po jaką cholerę się tłumaczysz? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyobraź sobie, że czwóreczkę z fizyki to i ja mam. Tyle, że i tak jej nie umiem i nie lubię. Całe szczęście, że mamy wyluzowaną profesorkę i zauważa, że na profilu humanistycznym fizyka jest potrzebna jak świni siodło

i dzięki temu jej uczennica, która prostych rzeczy nie wie robi tu burdel i zamieszcza durne pytania :lol:

Nie jestem tu nowa :nie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.