Adidasowa
Adidasowa
  4 marca 2012 (pierwszy post)

Mam dziwny problem. Ba, bardzo dziwny. Otóż, kiedy jestem na dworze (szczególnie zimą) i dotknę się do czegoś metalowego -klamki od drzwi, bramy, furtki, czegokolwiek - to zawsze mam takie odczucie jakby prąd mnie kopnął. I to jest zazwyczaj dość bolesne. Uciążliwa sprawa. W sumie w domu, w szkole też mi się to zdarza, ale nie aż tak często jak na dworze. Latem też tak mam, ale zimą to się nasila.
Q: Od czego to zależy?
Q: Jak się tego pozbyć?

Adidasowa
Adidasowa
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: elektryzujesz

Nie wiem czy to dobrze:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: mala wilgotnosc powietrza = slaby izolator jak zaradzic? chodzac boso

Czytałam gdzieś na jakimś forum, że jak się chodzi w skarpetkach po dywanach w domu to w ten sposób się elektryzujemy :nielapie:
mLetsRockk
mLetsRockk
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy to dobrze

rano , bardzo przydatna rzecz do rozbudzenia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałam gdzieś na jakimś forum, że jak się chodzi w skarpetkach po dywanach w domu to w ten sposób się elektryzujemy

ta, najgorsze sa swetry i polary.
wbrew pozorom to jest niebezpieczne, na stacji paliw. Wlew paliwa podczas tankowania moze sie zajarac, jezli nie odda sie ladunku metalowi.
Adidasowa
Adidasowa
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: rano , bardzo przydatna rzecz do rozbudzenia :D

Akurat tak to nie działa:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ta, najgorsze sa swetry i polary.

Nie nosze:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: wbrew pozorom to jest niebezpieczne, na stacji paliw. Wlew paliwa podczas tankowania moze sie zajarac, jezli nie odda sie ladunku metalowi.

Ja się boję dotykać samochodu, bo wiem, że ten dotyk zaboli:rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Jak się tego pozbyć?

przybij sobie do nogi uziom

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Adidasowa
Adidasowa
  5 marca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: przybij sobie do nogi uziom

Dzięki, pomogłeś.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się boję dotykać samochodu, bo wiem, że ten dotyk zaboli

Od jakiegoś czasu mam tak samo. Co się nie dotknę samochodu czy drzwi od garażu to zawsze mnie kopnie :woot:
Adidasowa
Adidasowa
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Od jakiegoś czasu mam tak samo. Co się nie dotknę samochodu czy drzwi od garażu to zawsze mnie kopnie

Jakby tak lekko to pół biedy, gorzej w moim przypadku gdy to naprawdę silne.
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zy ja wyglądam na człowieka, który lubił/lubi fizykę? Bądź, który ją umie? Bicz plis.

Nie trzeba ją lubić by znać podstawy o zjawiskach fizycznych :zonk:

Nie jestem tu nowa :nie:

Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie trzeba ją lubić by znać podstawy o zjawiskach fizycznych

Nigdy się jej nie uczyłam, bo mi nie była potrzebna.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy się jej nie uczyłam, bo mi nie była potrzebna.

wec masz doskonala okazje zeby nadrobic braki w edukacji wtedy poznasz odpowiedz na nurtujace cie pytanie.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: wec masz doskonala okazje zeby nadrobic braki w edukacji wtedy poznasz odpowiedz na nurtujace cie pytanie.

Nadal nie jest mi do niczego potrzebna.
mmaryjka
mmaryjka
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal nie jest mi do niczego potrzebna.

to co będziesz robiła w życiu?
z takim podejściem i ignorancją rodem z gimnazjum kariera raczej ci nie grozi.

przepraszam wszystkich, że muszą to czytać, ale po prostu rzygam na takie podejście i takich ludzi.
Adidasowa
Adidasowa
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to co będziesz robiła w życiu? z takim podejściem i ignorancją rodem z gimnazjum kariera raczej ci nie grozi. przepraszam wszystkich, że muszą to czytać, ale po prostu rzygam na takie podejście i takich ludzi.

Jestem humanistką, nie mam pociągu do przedmiotów ścisłych. A co robić będę to już raczej moja indywidualna sprawa.
mmaryjka
mmaryjka
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem humanistką, nie mam pociągu do przedmiotów ścisłych.

taa, a ja jestem umysłem ścisłym i mam być analfabetką bo 'nie mam pociągu do języka polskiego'. ha ha:zonk:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem humanistką, nie mam pociągu do przedmiotów ścisłych.

Ty generalnie do niczego nie masz pociągu z tego co dało się zauważyć :and:.
Dzień po katastrofie kolejowej w Polsce - adidasowa nie wie, że cokolwiek się wydarzyło, bo nie ogląda telewizji, nie słucha radia, a internet służy jej tylko do uciech i uwielbia swoją ignorancje i niewiedze.
Adidasowa chwali się swoim psem na forum - po zwróceniu uwagi twierdzi, że pies nie musi wyglądać, bo nie jest ozdobą i ma pilnować, więc jego zaniedbanie i skołtuniona sierść to kolejny powód do wzruszania swoimi ramionkami.

Ręce opadają.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.