czytowazne1
czytowazne1
  4 marca 2012 (pierwszy post)

znow pytanie od kolezanki, czy ktos z was robi sobie taki peeling? dobry jest? i podobno sa jeszcze oklady ze zawija sie w folie i tu drugie pytanie czy ktos stosowal? bo podobno ma rozgrzewac a kolezanka sobie robi takie oklady tylko ze nic nie rozgrzewa, dlaczego?

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 marca 2012
czytowazne1
czytowazne1: bo podobno ma rozgrzewac a kolezanka sobie robi takie oklady tylko ze nic nie rozgrzewa, dlaczego?

bo zeby rozgrzewalo to trzeba uzywac balsamow rozgrzewajacych.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  4 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czytowazne1: bo podobno ma rozgrzewac a kolezanka sobie robi takie oklady tylko ze nic nie rozgrzewa, dlaczego? bo zeby rozgrzewalo to trzeba uzywac balsamow rozgrzewajacych.

j.w. :tak:
np. eveline termoaktywne serum wyszczuplające - stosowałam je jakiś rok temu przez tydzień + owijanie folią i straciłam wtedy ok 4cm w obwodzie brzucha :)

czytowazne1
czytowazne1: czy ktos z was robi sobie taki peeling? dobry jest?

bardzo dobry :)
najlepszy jest jak się zmiesza kawę mieloną z oliwa z oliwek :) wtedy ma dodatkowo działanie nawilżające i uelastyczniające skórę :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
assiqq
assiqq
  4 marca 2012
czytowazne1
czytowazne1: peeling z kawy

Przepis od mojej byłej nauczycielki, pani kosmetolog.
Sposób sprawdzony, sama zrezygnowałam z kupnych peelingów i robię ten :)
jest to peeling ujędrniająco-antycellulitowy :)
potrzebujemy :
kawę mieloną- 2łyżki, zalewamy odrobiną wrzątku aby uwolnić kofeinę, która zwalcza cellulit. Do kawy dolewamy oliwę z oliwek(1łyżkę), która nawilża oraz szczyptę cynamonu która poprawia krążenie. Mieszamy do uzyskania gęstej masy i możemy wykonać peeling całego ciała (oprócz twarzy oczywiście) ruchami okrężnymi zaczynając od stóp :)

czytowazne1
czytowazne1: podobno sa jeszcze oklady ze zawija sie w folie

jest taki zestaw arbuzowy(nawilżająco- ujędrniający) z Bielandy- peeling, serum, maska i balsam. po użyciu maski ciało owijamyfolią na 20-30min i przykrywamy kocem :) przed nałożeniem maski można też wykonać masaż :) na koniec oczywiście nakładamy balsam.

Zabieg jak z salonu :) Polecam

maska:

czytowazne1
czytowazne1: bo podobno ma rozgrzewac a kolezanka sobie robi takie oklady tylko ze nic nie rozgrzewa, dlaczego?

może koleżanka nie użyła prepartów ze składnikami , które rozgrzewają.
W preparatach szukaj dodatku kofeiny, imbiru, cynamonu, kardamonu..
SoDope
SoDope
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jest taki zestaw arbuzowy(nawilżająco- ujędrniający) z Bielandy- peeling, serum, maska i balsam. po użyciu maski ciało owijamyfolią na 20-30min i przykrywamy kocem :) przed nałożeniem maski można też wykonać masaż :) na koniec oczywiście nakładamy balsam.

Lepszy z Bielendy do 'zawijania' jest ten co kiedys był body wrapping ...

a szczerze to polecam tą papkę którą można dostać na allegro :P
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepis od mojej byłej nauczycielki, pani kosmetolog. Sposób sprawdzony, sama zrezygnowałam z kupnych peelingów i robię ten :) jest to peeling ujędrniająco-antycellulitowy :) potrzebujemy : kawę mieloną- 2łyżki, zalewamy odrobiną wrzątku aby uwolnić kofeinę, która zwalcza cellulit. Do kawy dolewamy oliwę z oliwek(1łyżkę), która nawilża oraz szczyptę cynamonu która poprawia krążenie. Mieszamy do uzyskania gęstej masy i możemy wykonać peeling całego ciała (oprócz twarzy oczywiście) ruchami okrężnymi zaczynając od stóp :)

muszę przetestować :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: a szczerze to polecam tą papkę którą można dostać na allegro :P

jaką papkę? ?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
styka51
styka51
  5 marca 2012
czytowazne1
czytowazne1: czy ktos z was robi sobie taki peeling?

Ja robię raz w tyg:) Balsam jakiś + kawa mielona i jazda;) A potem nawilżający garnier i gitarka^^
SoDope
SoDope
  5 marca 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: jaką papkę? ?

z Allegro jest taka na cellulit :D robiona.
http://allegro.pl/hit-600-ml-cellulit-precz-lub-zwrot-pieniedzy-i2168341588.html
czytowazne1
czytowazne1
  5 marca 2012

i to faktycznie dziala, bo sa pinie negatywne ze szkoda kasy bo nie dziala ta papka

assiqq
assiqq
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepszy z Bielendy do 'zawijania' jest ten co kiedys był body wrapping ...

nie słyszałam, ale jak kiedyś gdzieś na niego natrafię to kupię i wypróbuję :))

Gejszalicious
Gejszalicious: muszę przetestować

rewelacja, i ten zapach kawy.. :zakochany:
SoDope
SoDope
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie słyszałam, ale jak kiedyś gdzieś na niego natrafię to kupię i wypróbuję :))

bo przeglądałam aktualną 'profesjonalówke z Bielendy' i też go nie widze .. niemożliwe żeby taki dobry produkt wywalili z oferty O_o

czytowazne1
czytowazne1: i to faktycznie dziala, bo sa pinie negatywne ze szkoda kasy bo nie dziala ta papka

Bo nie wiedzą jak się jej używa .. a dwa papka po dwóch razach nie działa ;).
a cellulit zwalcza się długo czasami nawet bardzo.
assiqq
assiqq
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo przeglądałam aktualną 'profesjonalówke z Bielendy' i też go nie widze .. niemożliwe żeby taki dobry produkt wywalili z oferty O_o

http://www.bazarek.pl/produkt/2068281/bielenda-ideal-skin-fito-u-fruit-maska-ujedrniajaca-body-wrapping-dla-kobiet-i-mezczyzn-25.html

o tej masce wspominałaś ?
SoDope
SoDope
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Tak to jest ta tylko ze tutaj jest w szafie graficznej zielonej a wcześniej była w ciemnobrązowej i miała inny obrazek ;P
assiqq
assiqq
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to jest ta tylko ze tutaj jest w szafie graficznej zielonej a wcześniej była w ciemnobrązowej i miała inny obrazek ;P

uwielbiam kosmetyki z bielandy :) jak pokończę swoje balsamy to zamówię i wypróbuję tą maskę.
SoDope
SoDope
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

w gruncie rzeczy to jest to samo co ta papka z allegro chociaż ta papka bardziej grzeje.

a dobrze z Bielendy grzeje kokosowa maska algowa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.