mojanazwaprofilu18
mojanazwaprofilu18
  1 marca 2012 (pierwszy post)

Cześć :)
Używałam już kiedyś FLE i postanowiłam zakupić ponownie, ale widzę, że są również wersje złota i fioletowa (fusion).
Używała może któraś z was którejś z nich? Bo teraz nie wiem na którą się zdecydować ;)
Pozdrawiam

Owieczka
Owieczka
  1 marca 2012

Mam fioletową i nie jestem zadowolona. Efekty średnie, ciężko się przyzwyczaić do szczoteczki a sam tusz nieprzyzwoicie szybko zasycha i nadaje się tylko do wyrzucenia!:And: z tej półki zdecydowanie lepszy i trwalszy jest l'oreal

mojanazwaprofilu18
mojanazwaprofilu18
  1 marca 2012

No ja miałam podstawową wersję i byłam zadowolona, efekt był niezły. No ale każdy ma inne rzęsy, ja mam dosyć gęste i lekko podkręcone.

Używałam niektóre l'oreala, a z którego byłaś zadowolona? ;)

Paulinessa
Paulinessa
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Używałam niektóre l'oreala, a z którego byłaś zadowolona? ;)


Ja osobiście uwielbiam Telescopic Carbon Black :tak:
mojanazwaprofilu18
mojanazwaprofilu18
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiście uwielbiam Telescopic Carbon Black

Czarnego nie używałam, ale miałam złoty i dla mnie był okropny. No ale czarny jest może lepszy, poczytam o nim ;)
Owieczka
Owieczka
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja miałam podstawową wersję i byłam zadowolona, efekt był niezły. No ale każdy ma inne rzęsy, ja mam dosyć gęste i lekko podkręcone. Używałam niektóre l'oreala, a z którego byłaś zadowolona? ;)

to ja mam zupełnie inne rzęsty, rzadkie i krótkie :and: więc pewnie mamy inne wymagania :P
z l'oreala uwielbiam lash architekt i voluminous. A ostatnio miałam extra volume collagene czy jakoś tak...ten był średni:and:
mojanazwaprofilu18
mojanazwaprofilu18
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: voluminous

o, zapomniałam o nim, miałam kiedyś voluminous x5 i byłam bardzo zadowolona, ale nie wiem jak teraz bo to za małolata było :woot:
Babsy
Babsy
  1 marca 2012

mialam wersje podstawowa, po nalozeniu trzech warstw jakis tam troche bardziej 'spektakularny' efekt byl:) ale szalu nie bylo.

SailorMoon
SailorMoon
  1 marca 2012

O, posta mi nie dodało :and:
Ja mam ten fioletowy i mi bardzo pasuje :tak:

Fieska
Fieska
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć :) Używałam już kiedyś FLE i postanowiłam zakupić ponownie, ale widzę, że są również wersje złota i fioletowa (fusion). Używała może któraś z was którejś z nich? Bo teraz nie wiem na którą się zdecydować ;) Pozdrawiam


Nie polecałabym, dziwiłam się zawsze od czego mnie tak oczy szczypały do momentu kiedy zmieniłam tusz na inny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.