gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  23 lutego 2012 (pierwszy post)
Cześć, dawno mnie tu nie było :mrgreen:
matura, to bzdura... ale do rzeczy. Ostatnio otworzyli u Nas w Łodzi drogeryjki z kosmetykami l'occitane. Wszystko pięknie pachnące, kolorowe, ceny też przystępne :)

Pytania odnośnie kosmetyków:
- co z tej firmy polecacie?
- kremy do rąk i stóp ( w bajecznych tubeczkach o różnorodnych zapachach), dobrze nawilżają? opłaca się kupić? i ew. który wariant zapachowy byłby najlepszy?




+ Garnier, krem upiększający :



[center]
Posiada ktoś? Jakie rezultaty? Czy mógłby zastąpić fluid? (cera bezproblemowa)
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2012

mam ten pomarańczowy, drugi z lewej z loccitane, jakoś 2 miesiące temu był jako dodatek w Marie Claire, fajnie nawilża ręce :)
tego kremu z Garnier nie mialam, jakos nie ufam tej firmie.

psychicznatortura
psychicznatortura
  23 lutego 2012

Fajne opakowania, już ze względu na nie by mnie pokusiło pewnie na coś, ale u mnie niestety nie ma by wypróbować.

mmaryjka
mmaryjka
  25 lutego 2012
gagulina
gagulina: co z tej firmy polecacie?

mydła do rąk, żele pod prysznic, kremy do rąk, odżywczy peeling do twarzy i dezodorant w krysztale.

gagulina
gagulina: dobrze nawilżają? opłaca się kupić?

najlepsze kremy do rąk, lepszego nie miałam, a używałam wielu różnych.
najlepsze jest to srebrne z niebieską naklejką tylko z masłem shea. zapach jak dla mnie jest super, kojarzy mi się z dzieciństwem, nawilża nawet najbardziej suche i popękane dłoni bo jest dość gęsty, ale wchłania się niemalże od razu. natomiast te kolorowe są już rzadsze, mają mniejszą zawartość masła shea i ich zaletą jest mocny zapach, ja mam akurat peonie, natomiast nawilżanie i wchłanianie nie jest już takie dobre. POLECAM!
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  26 lutego 2012
gagulina
gagulina: l'occitane

z farmaceutycznego punktu widzenia porządne kosmetyki, bez parabenów i peg-ów i bez pochodnych ropy naftowej.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  26 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze kremy do rąk, lepszego nie miałam, a używałam wielu różnych. najlepsze jest to srebrne z niebieską naklejką tylko z masłem shea. zapach jak dla mnie jest super, kojarzy mi się z dzieciństwem, nawilża nawet najbardziej suche i popękane dłoni bo jest dość gęsty, ale wchłania się niemalże od razu. natomiast te kolorowe są już rzadsze, mają mniejszą zawartość masła shea i ich zaletą jest mocny zapach, ja mam akurat peonie, natomiast nawilżanie i wchłanianie nie jest już takie dobre. POLECAM!

Jak cenowo i gdzie u nas na wsi są? :)
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak cenowo i gdzie u nas na wsi są?

małe(te z obrazka) kosztują 29zł, a duże 89zł.
mają sklepy w arkadii, złotych tarasach, galerii mokotów i na nowym świecie - możliwe, że gdzieś jeszcze, ale te znam i w tym byłam. w arkadii mają też 'spa'
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 lutego 2012

No to nie tak mało kosztują.

mmaryjka
mmaryjka
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No to nie tak mało kosztują.

kup sobie ten mały, standardowy z masłem shea(srebrny z niebieskim nadrukiem). jest wydajny bo jest gęsty, ma konsystencję trochę jak kremy dla dzieci na mróz.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kup sobie ten mały, standardowy z masłem shea(srebrny z niebieskim nadrukiem). jest wydajny bo jest gęsty, ma konsystencję trochę jak kremy dla dzieci na mróz.

No na ten mały się prawdopodobnie skuszę, ale wydać 90 zł na krem do rąk to jakoś mnie odrzuca.
mmaryjka
mmaryjka
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No na ten mały się prawdopodobnie skuszę, ale wydać 90 zł na krem do rąk to jakoś mnie odrzuca.

ja też kupuję te małe. czaje się na jakieś promocje, ale niestety tego standardowego nigdy jeszcze nie przecenili:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.