InnaOna91
InnaOna91
  20 lutego 2012 (pierwszy post)

Jakoś ostatnio schudłam ale okropna 'skórka pomarańczowa' została.
Czy coś skutecznego na nią?
Jaki krem?

assiqq
assiqq
  20 lutego 2012

Przede wszystkim peeling ujędrniająco- antycellulitowy. Może być zrobiony samodzielnie w domu z dodatkiem kawy , która zwalcza cellulit :)
i najlepiej robić go 2-3razy w tygodniu wykonując przy tym masaż :)

Podobno działa, pomaga.. sama nie stosowałam bo nie miałam nigdy problemu z cellulitem :)

Pozatym zdrowa dieta( dużo warzyw, owoców, ryb, produkty bogate w błonnik) , dużo wody mineralnej, sport i zielona herbata, od czasu do czasu wizyta w saunie :)

EjBeibe
wpis jest ukryty
SoDope
SoDope
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki krem?

Eveline/Tołpa ... to są fajne polskie kremy.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy coś skutecznego na nią? Jaki krem?

peeling z kawy i oliwy z oliwek, masaż bańką chińską, ćwiczenia na mięśnie ud (na brzuch też nie zaszkodzi, bo tam cellulit też się lubi pojawić)

krem - eveline Termoaktywne serum wyszczuplające

Konto usunięte
Konto usunięte: Eveline

eveline jest angielski :ziober2:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
SoDope
SoDope
  21 lutego 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: eveline jest angielski


Eveline ten od tych Balsamów jest Polski...
Paulinessa
Paulinessa
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Eveline ten od tych Balsamów jest Polski...


Konto usunięte
Konto usunięte: Eveline/Tołpa ... to są fajne polskie kremy.


Krótkie zdawkowe - zgadzam się. :tak:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  23 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki krem?

Ja osobiście polecam Nivea Good bye cellulite, ten :



faktycznie działa :) Teraz w Rossmannie po 21 zł. kiedyś kosztował ok 40 zł. więc opłaca się bardzo :)
Owieczka
Owieczka
  25 lutego 2012

masło pomarańczowe Ziaja albo Ziaja Re-build. Ale tak naprawdę żaden nie działa rewelacyjnie :and: tylko napinają i wygładzają

mmaryjka
mmaryjka
  25 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki krem?

TOŁPA, naprawdę działa rewelacyjnie.
osobiście używałam olejku, który nazywał się 'nocny eliminator', zużyłam tylko połowę i wszystko przeszło, a dodam, że cellulit był spowodowany antykoncepcją hormonalną i myślałam, że się tego nie pozbędę dopóki nie odstawię. mają jeszcze krem.
SailorMoon
SailorMoon
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś ostatnio schudłam ale okropna 'skórka pomarańczowa' została. Czy coś skutecznego na nią? Jaki krem?

Z kremów/balsamów mogę polecić te chłodzące z Eveline i z Tołpy. Ale ja się jeszcze wspomagam gąbką Syrena, masażami i ćwiczeniami :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.