hapxd
hapxd
  19 lutego 2012 (pierwszy post)

hej, jutro wybieram się na zakupy do rossmanna.
1. szukam pomarańczowej szminki. znacie jakas dobra? czy żółte zęby są bardzo widoczne?
2.kryjący podkład do40-50 zł?

feuliette
feuliette
  19 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kryjący podkład do40-50 zł?

revlon , cartice , manhatan
dont0say0anything
dont0say0anything
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. szukam pomarańczowej szminki. znacie jakas dobra? czy żółte zęby są bardzo widoczne?

Nie znam, ale ciepłe kolory przy żółtych zębach jeszcze tą żółtość podkreślają
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.kryjący podkład do40-50 zł?

Manhattan, Perfect Adapt Make Up , Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. szukam pomarańczowej szminki. znacie jakas dobra? czy żółte zęby są bardzo widoczne?

nie wiem, czy szminki z kobo są dobre, ale widziałam właśnie z tej firmy bardzo ładny odcień szminki w kolorze pomarańczowym :)
żółte zęby są bardziej widoczne jeśli pomalujesz usta na nieodpowiedni kolor, najlepiej w drogerii pomaluj się testerem i zobaczysz jaki wyjdzie efekt :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
hapxd
hapxd
  20 lutego 2012

kupiłam z manhattanu 34N wybiela zeby i jest sliczna;)

assiqq
assiqq
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. szukam pomarańczowej szminki. znacie jakas dobra? czy żółte zęby są bardzo widoczne?

ciepłe pomarańczowe kolory, czerwone, brązowe, różowe odradzam.
Lepsze będą dla Ciebie kolorki z dodatkiem niebieskiego barwnika, zęby będą wydawały się na troszkę bielsze niż w rzeczywistości są :)
EjBeibe
wpis jest ukryty
Paulinessa
Paulinessa
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.kryjący podkład do40-50 zł?


Na allegro dostaniesz Mary Kay, Revlon Colorstay, Max Factor Performance.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.