monikamonisia20
monikamonisia20
  16 lutego 2012 (pierwszy post)
Witam. Ostatnio natknęłam się na coś takiego jak topper do paznokci. Przewertowałam całe google i wygląda na to, że to zwykły lakier do paznokci z brokatem nałożony na pomalowane pazurki, czasem jeden lu dwa palce u dłoni.
I tu mam pytanie tworzycie cos takiego u siebie? podoba wam się?
pierwsze lepsze z neta. szukam jakiejś inspiracji, ale żeby efekt był subtelny i delikatny. hmm może coś zasugerujecie?

trwałe cienie do powiek najlepiej takie Nude. w sumie jestem za paletkami.

dziękuje za pomoc.
pozdrawiam
SailorMoon
SailorMoon
  16 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: trwałe cienie do powiek najlepiej takie Nude. w sumie jestem za paletkami.


Sleek nude. Niedrogie, trwałe i dobrze napigmentowane :)
monikamonisia20
monikamonisia20
  16 lutego 2012

o wyglądaja bardzo kusząco. A poniżej to róż i błyszczyk do ust? śliczne kolorki

sylwik
sylwik
  16 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: Sleek nude. Niedrogie, trwałe i dobrze napigmentowane :)

fajne, tylko ze oprocz czarnego to tam wyglada na same baardzo jasne kolory. czy te brazy z dolnego rzedu sa w miare widoczne po nalozeniu?
SailorMoon
SailorMoon
  16 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: o wyglądaja bardzo kusząco. A poniżej to róż i błyszczyk do ust? śliczne kolorki

Chyba. Zdjęcie jest z neta ;) Na allegro można poszukać czy ta firma ma jeszcze róże i błyszczyki.

Konto usunięte
Konto usunięte: fajne, tylko ze oprocz czarnego to tam wyglada na same baardzo jasne kolory. czy te brazy z dolnego rzedu sa w miare widoczne po nalozeniu?

Bardzo widoczne. Niewiele potrzeba żeby uzyskać fajny efekt :) bardzo wydajne cienie ogólnie :)
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  17 lutego 2012

Sleek oczywiscie
Hean sa tez dobre niczmy nie roznia sie od Inglota
http://www.ciasteczkopoleca.pl/wp-content/uploads/2011/09/CIienie-High-Definition-Kopiowanie.jpg

pijana
pijana
  17 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu mam pytanie tworzycie cos takiego u siebie? podoba wam się?

Zdarza się, maluję paznokcie na szaro i na jednym lub wszystkich ten srebrny lub fioletowy:

Ale szczerze lakiery Essence jakością nie powalają.
assiqq
assiqq
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: trwałe cienie do powiek najlepiej takie Nude. w sumie jestem za paletkami.

Paletka SLEEK :) Cienie są mocno napigmentowane i na pewno będą widoczne na powiekach.
Pozatym Inglot, kupujesz paletkę i sama wybierasz kolorki :))
EjBeibe
EjBeibe
  21 lutego 2012

abakańskimi
abakańsku
abaką
abakę

rzygam na adidasową

Ceciii
Ceciii
  25 lutego 2012

paleta Sleek - mam! Polecam, świetna jest :) ja posiadam OSS.
A jeżeli chodzi o kolorki, to polecam cienie Miyo (dziecko Pierre Rene), jeden cień kosztuje 5 zł, a pigmentacja niesamowita - po nałożeniu wygląda tak samo jak w opakowaniu ;) jak ktoś chce, to mogę wrzucić zdjęcia.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.