naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012 (pierwszy post)

Czym myć twarz, żeby w końcu nie była sucha jak papier? Pomocy.
Łuszczy się, schodzi, piecze, nawet podkład na niej wygląda niefajnie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 lutego 2012
naaats
naaats: Czym myć twarz, żeby w końcu nie była sucha jak papier?

płyn micelarny, mleczko i tonik do cery suchej (polecam tonik z garniera różany)
do tego dobry krem nawilżający
(nie używaj wody z mydłem i kranówy, do zmycia mleczka lepsza będzie mineralna lub destyowana :))

poza tym - raz w tygodniu peeling enzymatyczny i maseczka nawilżąjąca :)

dodatkowo pij więcej płynów, nawilżaj powietrze w pomieszczeniach, w których przebywasz :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przede wszystkim NIE myć twarzy wodą z kranu

Czym w takim razie?

Gejszalicious
Gejszalicious: nie używaj wody z mydłem i kranówy, do zmycia mleczka lepsza będzie mineralna lub destyowana

Mydła nie używam wiadomo, no ale mam kupować wodę mineralną w butelkach np. Żywiec i myć nią twarz?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 lutego 2012
naaats
naaats: Mydła nie używam wiadomo, no ale mam kupować wodę mineralną w butelkach np. Żywiec i myć nią twarz?

nie myć, tylko zmywać z niej mleczko kosmetyczne :) przecież nikt nie kupowałby codziennie butelki wody, żeby ochlapać nią twarz :)
demakiaż robisz tak:
1. zwilżasz wilgotnym płatkiem kosm. twarz i oczy
(tusz i cienie z powiek lepiej zmyć dwufazowym płynem do demakijażu, bo z doświadczenia wiem, że jak do oka najdzie trochę mleczka to strasznie to piecze)
2. nakładasz na twarz mleczko i delikatnie masujesz 1-2 min
3. ścierasz wilgotnymi płatkami mleczko kosm. z twarzy
4. przecierasz twarz tonikiem
5 nakładasz krem
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  5 lutego 2012
naaats
naaats: Czym w takim razie?

napisałam we wcześniejszej mojej wypowiedzi.
było o tym już miliard razy - woda z kranu dla suchej skóry to MORDERSTWO, ile razy i jakimi literami trzeba to jeszcze napisać?
toniki, płyny micelarne i woda termalna. nic więcej nie trzeba suchej skórze. raz na jakiś czas delikatny peeling.
boniwinter
boniwinter
  5 lutego 2012
naaats
naaats: Czym myć twarz, żeby w końcu nie była sucha jak papier?

moze woda ci szkodzi. Mi szkodzi bardzo i mam ten sam problem, ale myje twarz nadal w tej samej wodzie bo nie potrafie zmyc makijazu tylko mleczkiem albo tonikiem.
Stosuje masc z witamina A bardzo mi pomaga.
Nie ma sensu kupowac kosmetykow i uzalezniac skore.
Kosmetyki sa bardzo drogie i reklama robi swoje....posmaruj twarz wyciagiem z rumianku, polz ogorka na twarz, posmaruj oliwka...mascia z witamina A.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: było o tym już miliard razy - woda z kranu dla suchej skóry to MORDERSTWO, ile razy i jakimi literami trzeba to jeszcze napisać?

Gdzie? Na tym forum było? Nie musisz od razu atakować i pisać z taką agresją.

Konto usunięte
Konto usunięte: moze woda ci szkodzi. Mi szkodzi bardzo i mam ten sam problem, ale myje twarz nadal w tej samej wodzie bo nie potrafie zmyc makijazu tylko mleczkiem albo tonikiem.

No ja też właśnie, mam wrażenie, że i tak wszystko mi zalega na twarzy i makijaż jest zmyty niedokładnie. Kreski od mojego eyelinera mleczko do demakijażu nie dało rady zmyć, płyn dwufazowy, miceralny też nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Stosuje masc z witamina A bardzo mi pomaga.

Też używałam i też zero efektów : (

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma sensu kupowac kosmetykow i uzalezniac skore.

Skóra nie może uzależnić się od kosmetyku - może co najwyżej się do niego "przyzwyczaić" dlatego co jakiś czas należy zmieniać kosmetyki do pielęgnacji (szczególnie kremy do twarzy)

naaats
naaats: No ja też właśnie, mam wrażenie, że i tak wszystko mi zalega na twarzy i makijaż jest zmyty niedokładnie. Kreski od mojego eyelinera mleczko do demakijażu nie dało rady zmyć, płyn dwufazowy, miceralny też nie.

jeśli czujesz się "niedomyta" ;P to może warto zmienić kosmetyki do makijażu które stosujesz? napisz czym robisz demakijaż :)
btw. żeby tusz i eyeliner dobrze zszedł, to najpierw na powieki trzeba przyłożyć zwilżone płatki i troszkę pomasować nimi powieki żeby "odmoczyć" tusz, czy liner, potem na te same płatki można nałożyć płyn do demakijażu oczu i normalnie zmyć makijaż
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 lutego 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: kosmetyki do makijażu

miało być 'demakijażu'
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  7 lutego 2012

Z domowych sposobów polecam picie oleju lnianego, tym sposobem nawilżysz skórę od wewnątrz i będziesz mieć nie tylko nawilżoną i gładką buźkę, ale i całe ciało, nawet balsam nie będzie potrzebny.
krem do twarzy na dzien i na noc z BIELENDY

Succubus
Succubus
  8 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mydełko ze srebrem

Chyba wypróbuję, opis działania ma zachęcający :)
EjBeibe
EjBeibe
  21 lutego 2012

abakańskimi
abakańsku
abaką
abakę

rzygam na adidasową

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.