JAHMEEK
JAHMEEK
  3 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam :)
Z okazji jutrzejszego balu studniówkowego powinnam wyglądać jak człowiek. Dodam, iż będę tam obecna w charakterze osoby towarzyszącej. Moje włosy są za ramiona, gęste. Myślałam nad tym, by spiąć je do tyłu, tak by nie rozczochrały mi się podczas tańca. Macie jakieś typy fryzur? Jak Wy byłyście uczesane na studniówkę?
Oto moje typy :

Babsy
Babsy
  3 lutego 2012

pytanie powinno byc zawarte w temacie ciut wyzej:) ten zaraz zamkna.

Adidasowa
Adidasowa
  3 lutego 2012
Babsy
Babsy: pytanie powinno byc zawarte w temacie ciut wyzej:) ten zaraz zamkna.

tutaj:
http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ bo zaraz zamkną:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wy byłyście uczesane na studniówkę?

Na jeden bok włosy spiete w taki kok trochę wypuszczone i wpięte kwiatuszki:mrgreen:
Adidasowa
Adidasowa
  3 lutego 2012

Podoba mi się ta:

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Oto moje typy :

Pierwsza fryzurka niczego sobie, ładna, może być ; ) Druga mi się nie podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba mi się ta:

Trochę wydaje mi się za elegancka i zbyt przesadzona ; )

Babsy
Babsy: pytanie powinno byc zawarte w temacie ciut wyzej:) ten zaraz zamkna.


Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj: http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ bo zaraz zamkną

Właśnie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 lutego 2012

Skoro idziesz jako osoba towarzysząca to nie przesadzaj, pierwsza będzie idealna.
Ja rok temu jak szłam własnie w takim samym charakterze to miałam z jednego boku zaczęty jakiś warkoczyk dobierany i przeciągnięty na drugą stronę i ładnie mi związała innymi włosami a reszta leżała na ramieniu.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.