zlociszek
zlociszek
  31 stycznia 2012 (pierwszy post)

Ponieważ nie ma działu zdrowie, umieszczam temat na „hyde” i na „moda i uroda.”
... Na środku przedramienia, od wewnetrznej strony mam pod skórą guza o średnicy 1gr. Co to może być ?
Dodam że jestem wysportowany, mam krew, ciśnienie i takie tam duperele w normie.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  31 stycznia 2012

może tłuszczak ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 stycznia 2012

moze wizyta u lekarza? to moze byc wszystko i nic.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

368212
368212
  31 stycznia 2012
zlociszek
zlociszek: Ponieważ nie ma działu zdrowie, umieszczam temat na „hyde” i na „moda i uroda.” ... Na środku przedramienia, od wewnetrznej strony mam pod skórą guza o średnicy 1gr. Co to może być ? Dodam że jestem wysportowany, mam krew, ciśnienie i takie tam duperele w normie.

boli Cie i przemieszcza sie pod skora gdy go dotykasz czy jest w miejscu?
ma nierowny ksztalt?
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  31 stycznia 2012

a może się przejść do lekarza ?
skąd mamy wiedzieć co ci jest ? to może być wszystko .
Lekarz , badania i już , sie dowiesz ...
My Cię jeszcze nastraszymy i się nakręcisz a może nie potrzebnie .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012
zlociszek
zlociszek: Ponieważ nie ma działu zdrowie, umieszczam temat na „hyde” i na „moda i uroda.”

Jest u góry :D

zlociszek
zlociszek: ... Na środku przedramienia, od wewnetrznej strony mam pod skórą guza o średnicy 1gr. Co to może być ? Dodam że jestem wysportowany, mam krew, ciśnienie i takie tam duperele w normie.

Ja bym z tym poszła do lekarza jak najszybciej.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.