czytowazne1
czytowazne1
  25 stycznia 2012 (pierwszy post)

mam w sumie 3 pytania otoz mam na twarzy tzw kaszaki jak sie ich pozbyc? tylko wizyta u kosmetyczki? nie ma jakichs preparatow? i dwa od kolezanki , czy kolagen nadaje sie do kazdej cery ? warto uzywac? pomaga? i odnosnie alg tez chciala by wiedziec, stosuje ktos moze sie podzielic wrazeniami?

mmaryjka
mmaryjka
  25 stycznia 2012
czytowazne1
czytowazne1: warto uzywac? pomaga?

nie używałam, ale jeśli ma mniej niż 40 lat i nie jest za późno na zapobieganie to chyba bardziej się opłaca używać kwasu hialuronowego.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 stycznia 2012
czytowazne1
czytowazne1: i dwa od kolezanki , czy kolagen nadaje sie do kazdej cery ?

zazwyczaj kolagen zawarty w kosmetykach to kolagen syntetyczny i nie daje on takich efektów jak kolagen zwierzęcy, gdyż się trudniej wchłania, ale stosowanie kremów z nim na pewno nie zaszkodzi :)
kolagen najlepiej nadaję się do cery zwiotczałej, suchej, z objawami pierwszych zmarszczek, jak i do cery dojrzałej :)

czytowazne1
czytowazne1: i odnosnie alg tez chciala by wiedziec, stosuje ktos moze sie podzielic wrazeniami?

jeśli chodzi o maski algowe to oczywiście, że warto stosować :) świetnie nawilżają, rozjaśniają i pojędrniają skórę, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia itd. itp nie chce mi się już pisać co jeszcze mogą ;P
moim zdaniem najlepsze maski algowe są z Bielendy

czytowazne1
czytowazne1: mam na twarzy tzw kaszaki jak sie ich pozbyc? tylko wizyta u kosmetyczki? nie ma jakichs preparatow?

nie słyszałam żeby takowe preparaty istniały, ale nawet jeśli by były to trzebaby było stosować przez dłuższy czas, a kosmetyczka wyczyści je raz dwa i po problemie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
czytowazne1
czytowazne1
  25 stycznia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious:

a kosmetyczka wyczyści je raz dwa i po problemie :)
a jak wyglada taki zabieg u kosmetyczki? tak cenowo mniej wiecej ile to moze kosztowac?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 stycznia 2012
czytowazne1
czytowazne1: a jak wyglada taki zabieg u kosmetyczki? tak cenowo mniej wiecej ile to moze kosztowac?

wygląda jak zwykłe mechaniczne oczyszczanie cery, kosztuje ok 80-100zł
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.