Aneczka17f
Aneczka17f
  19 stycznia 2012 (pierwszy post)

Dziewczyny poradzcie cos wyskoczył mi pod okiem duzy podskórny prysz i w zaden sposob nie chce zejsc a ja przez to wygladam po prostu tragedia moze macie jakies sprawdone sposoby jak sie go szybko pozbyc do tego zaznaczam ze mam juz to miejsce dosc mocno podraznione od róznego rodzaju specyfików. Wrecz błagam o pomoc:*

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 stycznia 2012

aloesem posmaruj jak masz, a jak nie to przeczekaj aż się wchłonie :tak:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  19 stycznia 2012

Znam ten problem, czasami jak mi jakiś wyskoczy, to aż strach patrzeć. oO
I też nic nie pomagało za bardzo. :/
Aż sobie spontanicznie pomyślałam, że może by tak spróbować Contractubexem.

Spróbowałam i zadziałało! Contractubex to maść na blizny, nie na trądzik...ale pomaga na to, serio. W aptece bez recepty do kupienia.

Adidasowa
Adidasowa
  19 stycznia 2012

pomaga na najmniejsze wypryski w 1 dzień:tak:

Patrishia
Patrishia
  20 stycznia 2012
UneCharogne
UneCharogne: Contractubexem.

:-DDD
Mam w domu gdzieś, nigdy bym o tym nie pomyślała.
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  20 stycznia 2012

Ja też nie. Byłam bardzo zdesperowana. :D opinie w necie dziewczyn, które spróbowały i były zadowolone, utwierdziły mnie w przekonaniu, że to nie takie głupie.:D

Patrishia
Patrishia
  20 stycznia 2012
UneCharogne
UneCharogne: Ja też nie. Byłam bardzo zdesperowana. :D opinie w necie dziewczyn, które spróbowały i były zadowolone, utwierdziły mnie w przekonaniu, że to nie takie głupie.:D

W razie czego spróbuję o ile nie jest już przeterminowany :D Skąd ten pomysł w ogóle, leżał gdzieś na widoku i pomyślałaś 'a co tam, kto wie..'? :ziober2:
Aneczka17f
Aneczka17f
  20 stycznia 2012

Na razie traktuje go tormentiolem ;) ale nigdy bym nie przypuszczała ze Contratubex:) mysle ze wyprobuje go jesli znow cos mi wyskoczy. Dzieki za rady:)

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  20 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: UneCharogne:Ja też nie. Byłam bardzo zdesperowana. :D opinie w necie dziewczyn, które spróbowały i były zadowolone, utwierdziły mnie w przekonaniu, że to nie takie głupie.:D W razie czego spróbuję o ile nie jest już przeterminowany :D Skąd ten pomysł w ogóle, leżał gdzieś na widoku i pomyślałaś 'a co tam, kto wie..'?


Nie, po prostu stwierdziłam, że z ciekawości spróbuję czymś, co nie jest typowo na to, a jak nie wyjdzie, to pójdę do apteki i kupię jakiś porządny lek na trądzik.
Najpierw myślałam o Trybiotyku (podobno też jest dobry na pryszcze...przejrzałam fora) ale nie miałam go w domu, zamiast tego znalazłam Contactubex i stwierdziłam, że spróbować nie zaszkodzi. Na ślady po trądziku też dobry. :)
Patrishia
Patrishia
  21 stycznia 2012
UneCharogne
UneCharogne: Nie, po prostu stwierdziłam, że z ciekawości spróbuję czymś, co nie jest typowo na to, a jak nie wyjdzie, to pójdę do apteki i kupię jakiś porządny lek na trądzik. Najpierw myślałam o Trybiotyku (podobno też jest dobry na pryszcze...przejrzałam fora) ale nie miałam go w domu, zamiast tego znalazłam Contactubex i stwierdziłam, że spróbować nie zaszkodzi. Na ślady po trądziku też dobry. :)

Rozumiem. Ano Tribiotic jest dobry, choć nie wiem czy na pryszcze, bo prawie ich nie miewam i zawsze zapominam sprawdzić, zamiast tego walę pastę do zębów i szybko znika. :-)

Anyway -

UneCharogne
UneCharogne: Grupa "Chcemy przytyć". Zapraszam!

+1. :D
czytowazne1
czytowazne1
  21 stycznia 2012
http://allegro.pl/marion-plasterki-punktowe-na-wypryski-bezbarwne-i2060139096.html polecam te plasterki , zakladasz na noc a rano zostaje tylko maly slad
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  23 stycznia 2012

pasta do zębów.

Aneczka17f
Aneczka17f
  23 stycznia 2012
Yukiko
Yukiko: pasta do zębów.

jak raz posmarowałam to potem mialam tydzien podraznienie.
Aneczka17f
Aneczka17f
  26 stycznia 2012

A ten contratubex to na takie podskórne pryszcze?? bo mnie własnie takie męcza;/;/ podskorne, zamkniete z ktorych nic nie da sie wycisnac;/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.