aikoo
aikoo
  17 stycznia 2012 (pierwszy post)

Używał ktoś dobre jest?
Mam zamiar sobie kupić żel z wkładkami ale boję się ze przy nieumiejętnym użyciu go powstaną mi przebarwienia... Mogą się pojawić jak myślicie>?

SoDope
SoDope
  17 stycznia 2012

Moja siostra uzywała i poleca.

kamis193o2pl
Posty: 1 (po ~21 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kamis193o2pl
  17 stycznia 2012

tez uzywam super jest

mmaryjka
mmaryjka
  17 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Używał ktoś dobre jest?

jest dobre, działa, ale jeśli ktoś ma choć trochę wrażliwe dziąsła i zęby to raczej nie powinien stosować, a jeśli nie ma to będzie miał.
aikoo
aikoo
  17 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: est dobre, działa, ale jeśli ktoś ma choć trochę wrażliwe dziąsła i zęby to raczej nie powinien stosować, a jeśli nie ma to będzie miał.


a czym się to może objawiać?

Głównie mi chodzi czy np. jak się za dużo da tego żelu to czy mogą powstać później jakieś widoczne przebarwienia na zębach?
mmaryjka
mmaryjka
  17 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a czym się to może objawiać?

zwykła nadwrażliwość, acz bolesna sprawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak się za dużo da tego żelu to czy mogą powstać później jakieś widoczne przebarwienia na zębach?

po prostu nie można dawać za dużo.
kasey00
kasey00
  17 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Używał ktoś dobre jest? Mam zamiar sobie kupić żel z wkładkami ale boję się ze przy nieumiejętnym użyciu go powstaną mi przebarwienia... Mogą się pojawić jak myślicie>?

Nie słyszałam o tym by przy nieumiejętnym użyciu pojawiały się przebarwienia. Używałam białej perły, efekt był widoczny, aczkolwiek u mnie lepiej sprawdziły się paski blend-a-med :)
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  18 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: aikoo:Używał ktoś dobre jest? jest dobre, działa, ale jeśli ktoś ma choć trochę wrażliwe dziąsła i zęby to raczej nie powinien stosować, a jeśli nie ma to będzie miał.


Nie używałam Białej Perły, ale pasków blend-a-med. Zęby się wybieliły, no ale...
Nie wiem czy przy tym efekt uboczny może być podobny, co przy blend-a-med, ale ja mam wrażliwe zęby i dziąsła. Po paskach przez jakiś czas mnie bolały przy jedzeniu zimnych potraw. (ba, nawet, gdy byłam na zewnątrz i przy mówieniu zimny wiatr zawiał :ninja: )
dizellooz
dizellooz
  23 stycznia 2012
Ja używałam jakieś 2 i pół roku temu. Już po tygodniu wszystkie koleżanki z klasy ode mnie "zgapiły" i w sumie wszystkie stosowałyśmy białą perłę przez jakiś czas. Wniosek nasuwa mi się jeden. Te, które naturalnie miały białe, zdrowe zęby, jeszcze bardziej sobie je wybieliły i efekt był niesamowity :D Normalnie bomba :) No ale jeśli ktoś ma naprawdę żółtawe zęby, to nie polecam, bo nie widać efektu, może jakiś minimalny. Biała perła cudów nie zdziała. Co innego zaś pasta i szczoteczka :D

Ale jeśli ktoś ma cierpliwość do noszenia tych nakładek, to warto spróbować, bo krzywdy sobie tym (chyba) nie zrobisz, a może akurat się uda.
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  25 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale jeśli ktoś ma naprawdę żółtawe zęby, to nie polecam, bo nie widać efektu, może jakiś minimalny.

Przyznam, że nie do końca prawda to. Jeśli spodziewa się wybielenia z żółci do śnieżniej bieli jak z reklamy, to wiadomo, że nie wyjdzie!
Zniechęcać się jednak nie warto.
Konto usunięte
Konto usunięte: Biała perła cudów nie zdziała. Co innego zaś pasta i szczoteczka :D

U mnie przy długim stosowaniu paski blend-a-med (nie wiem, jak biała perła działa, nie używałam) lepiej pomogły niż różne pasty wybielające, przy których efektu nie zauważałam. :and: Kolor się wyrównał i rozjaśnił.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo krzywdy sobie tym (chyba) nie zrobisz,


Tutaj też nie do końca zgodzę się, bo paski wybielające mogą (ale nie muszą, nie wiem, jak u innych osób jest) powodować nadwrażliwość...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.