madzi930615
madzi930615
  16 stycznia 2012 (pierwszy post)

Hej prosze obejrzyjcie moje zdjęcia na profilu i mi doradźcie jaki kolor by mi pasował?
Bo chce zmienić kolor włosów
kysio
kysio
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To idz się prześpij , dobra rada :D

Ugotowałem zupę ale czekam aż ktoś do domu przyjdzie, psa nie mam a sam na siebie wyroku nie podpiszę. :rotfl:
Poza tym muszę zrobić porządek w kuchni i nowego bałaganu narobić kurczakiem...:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zasługuje całą swoją postawą

No jakoś tak nie bardzo!

Konto usunięte
Konto usunięte: kysio wcale mi nie pomagasz

Pomagam Ci, przecież nie będę kłamał, że w tych jest dobrze, piszę tylko że w tych zostań. A jak nie chcesz mieć problemów z włosami to rób tak jak ja i gol się na zero. :ziober2: Do dresów pasuje jak ulał, tylko ludzie jakoś tak dziwnie wieczorami schodzą, nawet jak grupką idą. :rotfl:
Silencio30
Silencio30
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ugotowałem zupę ale czekam aż ktoś do domu przyjdzie, psa nie mam a sam na siebie wyroku nie podpiszę. Poza tym muszę zrobić porządek w kuchni i nowego bałaganu narobić kurczakiem...

Nawet bym spróbowała , a co tam....moze byś mnie tym uchronił dziś przed pójściem do pracy z powodu zatrucia zołądkowego :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: No jakoś tak nie bardzo!

Nie narzekaj na mnie bom anioł :D

Idę stąd, pamiętaj ze masz mi coś opowiedzieć ale to potem bo do roboty musze się wybrać :D
kysio
kysio
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet bym spróbowała , a co tam....moze byś mnie tym uchronił dziś przed pójściem do pracy z powodu zatrucia zołądkowego

Nie pomyślałem o tym, jeszcze mi będą w domu siedzieć. :ninja:
Zupę out a o kurczaku nie ma mowy! :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie narzekaj na mnie bom anioł :D

W jakimś interesie to i ja wytrzymam 5 minut. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Idę stąd, pamiętaj ze masz mi coś opowiedzieć ale to potem bo do roboty musze się wybrać :D

Pamiętaj i pamiętaj. Teraz to ja muszę pamiętaj, jak przepis na kurczaka leciał. :rotfl:
:D
mmaryjka
mmaryjka
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: doradźcie jaki kolor by mi pasował?

na profil nie weszłam, ale walnij sobie rudy.
Paulinessa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.