Tyneczka07
Posty: 8 (po ~140 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Tyneczka07
  15 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam, potrzebuję pomocy w dopasowaniu koloru rajstop do sukienki w kolorach jak na zdjęciu. Chciałabym jakoś przełamać te kolory i dopasować rajstopy inne niż klasyczne czarne. I czy rajstopy w kolorze musztardowym to nie będzie w tym zestawie już za wiele? Macie jakieś pomysły? Za wszelkie uwagi będę wdzięczna:piwo:

Ja i on - to masa drobiazgów oraz niedomówień, niezgodności czasu, miejsca i osób.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 stycznia 2012
Tyneczka07
Tyneczka07: czy rajstopy w kolorze musztardowym to nie będzie w tym zestawie już za wiele?

będzie :tak: czarne też mi się nie widzą,
najlepsze chyba przeźroczyste :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  15 stycznia 2012

nie wiem czemu ale pierwsze co mi przyszło do głowy to rajstopy w panterkę (taką w naturalanym odcieniu), ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie...

Mizar
Mizar
  15 stycznia 2012

Czarne dla mnie najlepiej by pasowały.Jak chcesz inny kolor to może np.czekoladowe,bordowe,czerwone?

lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  15 stycznia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: będzie czarne też mi się nie widzą, najlepsze chyba przeźroczyste :)


Też jestem tego zdania ;)

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

Adidasowa
Adidasowa
  16 stycznia 2012

ja bym wzięła cieliste.

adam7394566
adam7394566
  16 stycznia 2012

cienkie brązowe

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 stycznia 2012

TYLKO cieliste.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.