JAHMEEK
JAHMEEK
  12 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam wszystkich.
Dostałam zaproszenie na studniówkę i kompletnie nie mam pomysłu jaką sukienkę założyć. Przeglądał ktoś może ostatnio strony z ubraniami i znalazł coś ciekawego? Chcę żeby była prosta. Czekam na propozycje.

DemonicGirl
DemonicGirl
  12 stycznia 2012

http://sukienki.amazinggirl.pl/sukienki-wieczorowe/sukienka-sexy-mayaadi-hs-050-czarna.html najprostsza jaką znalazłam i do Ciebie pasuje:) oblukaj sama tą stronę bo jest mnóstwo świetnych sukienek:)

DemonicGirl
lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
Pure
Pure
  13 stycznia 2012

Bardzo podobają mi się sukienki w takim i podobnym kroju:


:-)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeglądał ktoś może ostatnio strony z ubraniami i znalazł coś ciekawego? Chcę żeby była prosta. Czekam na propozycje.


Jaki masz teraz kolor wlosow babo?

Pure
Pure: Bardzo podobają mi się sukienki w takim i podobnym kroju: http://www.sukienkistudniowkowe.pl/files/2010/10/r%C3%B3%C5%BCowa-sukienka-studni%C3%B3wkowa.jpeg

ladna i dziewczeca. mysle jednak, ze pasowalaby bardziej do filigranowej laski o dziewczecej delikatnej urodzie. Jahmeek ma dlugie nogi i to kobieta z krwi i kosci. widzialabym ja w czyms przylegajacym do jej swietnej figury.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 stycznia 2012

Dla Ciebie coś takiego:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
kasey00
kasey00
  14 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Dla Ciebie coś takiego:

ojoj :zakochany:
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  15 stycznia 2012

nie kupuj TAKIEj prostej.. bo duzo dziewczyn miec i bedzie wygladalo tragicznie. taka sukienka nie nadaje sie na studniowke nic w niej ladnego w takiej to mozna wyjsc na dyskoteke ..

kasey00
kasey00
  15 stycznia 2012
Killuminati
Killuminati: nie kupuj TAKIEj prostej.. bo duzo dziewczyn miec i bedzie wygladalo tragicznie. taka sukienka nie nadaje sie na studniowke nic w niej ladnego

prostej w jakim sensie? chodzi o krój? jest bardzo ładny i jeżeli dziewczyna ma odpowiednią figurę to będzie wyglądać fantastycznie. Jeśli chodzi o ozdoby...to że idzie na studniówkę nie oznacza, że ma się cała świecić, błyszczeć. Czasem mniej oznacza lepiej...ale i tak na studniówkach króluje satyna itp.

Killuminati
Killuminati: w takiej to mozna wyjsc na dyskoteke ..

:wtf:
Zadziora
Zadziora
  15 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: prostej w jakim sensie? chodzi o krój? jest bardzo ładny i jeżeli dziewczyna ma odpowiednią figurę to będzie wyglądać fantastycznie. Jeśli chodzi o ozdoby...to że idzie na studniówkę nie oznacza, że ma się cała świecić, błyszczeć. Czasem mniej oznacza lepiej...ale i tak na studniówkach króluje satyna itp.

amen.

Mała czarna zawsze będzie na czasie.
pijana
pijana
  15 stycznia 2012

Uwielbiam jej rady :crylol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.