monikamonisia20
monikamonisia20
  9 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam. Zamówiłam sobie lakier z avonu, w katalogu wyglądał obiecujaco. miał być Nude . W domu wygląda jak jakaś sraczka;(
macie jakieś sprawdzone firmy, gzie odcień nude to nude a nie jakiś całkiem odbiegający?

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W domu wygląda jak jakaś sraczka;(


:crylol:
Przepraszam, musiałam... :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Zamówiłam sobie lakier z avonu, w katalogu wyglądał obiecujaco. miał być Nude . W domu wygląda jak jakaś sraczka;( macie jakieś sprawdzone firmy, gzie odcień nude to nude a nie jakiś całkiem odbiegający?


Pierwsze i najważniejsze, lakiery z Avonu to faktycznie jedna wielka kupa. :D Ja posiadam taki oto z Adosa - http://i39.tinypic.com/zwf1ok.jpg . Jestem z niego zadowolona, bo jest trwały, tyle tylko, że do idealnego pokrycia potrzebuję 3 warstw (przy wprawnej dłoni pewnie wystarczyłyby 2, ale mi łapska latają i zawsze mam 3 :P). Co więcej, mają duży wybór kolorów - już jestem napalona na ceglasty/rudy, jasnobłękitny, grafitowy, fuksja, cytrynowy - ale dopiero jak znajdę worek pieniędzy. :D Polecam z czystym sumieniem, buteleczka kosztuje nie więcej jak 6zł (chyba, nie dam głowy, bo swój kupowałam już dawno i nie pamiętam ile dokładnie kosztował).
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  9 stycznia 2012

Nie dodałam - ten lakier, który ja mam, to nr 503. :)

monikamonisia20
monikamonisia20
  9 stycznia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Przepraszam, musiałam... :D

wybaczam;) , ale taka prawda.
Adidasowa
Adidasowa
  9 stycznia 2012

Zapewne chodzi Ci o taki efekt:

ja miałam ten:

nie był zły :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.