madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2012 (pierwszy post)

Moja czarna marynarka straciła na mocy [czyt. wyblakła trochę], jeśli zafarbuję ją znowu na czarno to farba rozprowadzi się równomiernie? czy będą zacieki?

Jakiej farby mam użyć by osiągnąć efekt?

luk7
luk7
  9 stycznia 2012

Jeśli to jakaś sieciówka to możesz wywalić do kosza.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja czarna marynarka straciła na mocy [czyt. wyblakła trochę], jeśli zafarbuję ją znowu na czarno to farba rozprowadzi się równomiernie? czy będą zacieki? Jakiej farby mam użyć by osiągnąć efekt?


A masz możliwość oddać ją gdzieś, gdzie to zrobią za Ciebie (nie mam pojęcia gdzie takie coś można "załatwić" i czy w ogóle - zakłady krawieckie, pralnie, jakieś specjalne zakłady? :/)? Jakby się tak dało, ja swoją potraktowałabym właśnie w ten sposób. :) A o farbach do tkanin nie wiem kompletnie nic, nigdy nie używałam...
madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2012
Kiniowska
Kiniowska: A masz możliwość oddać ją gdzieś, gdzie to zrobią za Ciebie (nie mam pojęcia gdzie takie coś można "załatwić" i czy w ogóle - zakłady krawieckie, pralnie, jakieś specjalne zakłady? :/)? Jakby się tak dało, ja swoją potraktowałabym właśnie w ten sposób. :) A o farbach do tkanin nie wiem kompletnie nic, nigdy nie używałam...

nie mam pojęcia gdzie by można było to zrobić właśnie, wiem że kiedyś tutaj były posty na temat farbowania ubrań i liczę że ktoś mi tutaj coś pomoże, bo lubię te marynarkę..
styka51
styka51
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: marynarki

Nie wiem czemu, ale przeczytałam MANDARYNKI :lol:

W sumie ja prałam w perwolu black magic i przestała blaknąć moja marynara...
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  9 stycznia 2012

Szlag by to jasny turystyczny... :/ Poniżej wstawiam prawidłowego posta, prosiłabym o usunięcie tego "zepsutego". :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam pojęcia gdzie by można było to zrobić właśnie, wiem że kiedyś tutaj były posty na temat farbowania ubrań i liczę że ktoś mi tutaj coś pomoże, bo lubię te marynarkę..


To może ktoś się odezwie. :) Ja, póki co, mogę pomóc tylko tak, bo przenigdy nie miałam styczności z farbowaniem ubrań. :P
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  9 stycznia 2012

Namieszałam... :lol2: Nic nie trzeba usuwać, wszystko jest ok. :P Myślałam, że dałam "Dodaj posta" a nie "Podgląd". :zonk:

madzia2143
madzia2143
  9 stycznia 2012
styka51
styka51: W sumie ja prałam w perwolu black magic i przestała blaknąć moja marynara...

polak mądry po szkodzie ;/

hej, nikt nic nie wie? :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.