BillieJean58
BillieJean58
  21 grudnia 2011 (pierwszy post)

Hey.
piszę tutaj bo tu jest wiekszość dziewczyn a dziewczyny mi predzej cos wymysla.
Co moge kupic siostrzenicy 2,5 roku pod choinke?
Ma wszystko doslownie ciuchy ma, zabawaki. niemam pomysłu
HELP.!

Patrishia
Patrishia
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hey. piszę tutaj bo tu jest wiekszość dziewczyn a dziewczyny mi predzej cos wymysla. Co moge kupic siostrzenicy 2,5 roku pod choinke? Ma wszystko doslownie ciuchy ma, zabawaki. niemam pomysłu HELP.!

Podbijam, ale odnośnie chłopców 4 i 6 lat, też mają wszystko już :o
sylwik
sylwik
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma wszystko doslownie ciuchy ma, zabawaki. niemam pomysłu

chyba pozostaje podpatrzec jakie ma zabawki i kupic cos innego troche.
kazdej zabawki na pewno nie ma.
jakies fajne pluszaki:woot:
EngagedAngel
EngagedAngel
  21 grudnia 2011

Zestaw drewnianych klocków.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: piszę tutaj bo tu jest wiekszość dziewczyn a dziewczyny mi predzej cos wymysla. Co moge kupic siostrzenicy 2,5 roku pod choinke? Ma wszystko doslownie ciuchy ma, zabawaki. niemam pomysłu HELP.!


Moj tez ma juz wszystko a i tak cieszy sie na kolejny samochodzik, na kolejna zabawke, na kolejna plyte DVD/ blue ray czy kolejna ksiazke ;)

Moze lalke Barbie, na pewno nie ma wszystkich. Sa lalki Barbie wykreowane na ksiezniczki Disneya

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  21 grudnia 2011
massacre
massacre: Moze lalke Barbie, na pewno nie ma wszystkich. Sa lalki Barbie wykreowane na ksiezniczki Disneya

a sa kreowane na ksiezniczki z sama wiesz jakich klubow? :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Patrishia
Patrishia
  21 grudnia 2011
massacre
massacre: Moj tez ma juz wszystko a i tak cieszy sie na kolejny samochodzik, na kolejna zabawke, na kolejna plyte DVD/ blue ray czy kolejna ksiazke ;)

A też je niszczy w godzinę od otrzymania zabawki? Właśnie, Ty masz syna, w dość podobnym wieku do moich, co mu kupujesz na gwiazdkę?:o Ja tego nie obchodzę, ale to dzieci i chcę być dobrą ciocią :ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: A też je niszczy w godzinę od otrzymania zabawki?


Nie. Szanuje zabawki. Oczywiscie bywaja jakies popsute, wiem, bo sama je wyrzucam tak, zeby nie widzial :ninja:

Patrishia
Patrishia: Właśnie, Ty masz syna, w dość podobnym wieku do moich, co mu kupujesz na gwiazdkę?


Dostal psa :ninja:
Cars 2 na blue ray
Vtech innotab
Auto zdalnie sterowane
Kilka ksiazek
Babcia mu przyslala ogromne puzzle, ktore powiesimy u niego w pokoju na scianie - z Trefla z motywem z Cars 2 oczywko
Przyslala tez pluszowego psiaka (metka wskazuje na Ikea :ninja:)

Moj jest taki, ze cokolwiek dostanie, to sie cieszy :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  21 grudnia 2011
massacre
massacre: Nie. Szanuje zabawki. Oczywiscie bywaja jakies popsute, wiem, bo sama je wyrzucam tak, zeby nie widzial

No moje nie szanują, ale one nie są moje moje więc się nie wtrącam..

massacre
massacre: Dostal psa Cars 2 na blue ray Vtech innotab Auto zdalnie sterowane Kilka ksiazek Babcia mu przyslala ogromne puzzle, ktore powiesimy u niego w pokoju na scianie - z Trefla z motywem z Cars 2 oczywko Przyslala tez pluszowego psiaka (metka wskazuje na Ikea ) Moj jest taki, ze cokolwiek dostanie, to sie cieszy :D

Hm, puzzle są fajne, myślałam o nich, plus coś do tego. Sterowanym autkiem będzie się bawił bardziej mój brat, bo już kiedyś kupowałam ;3 Ostatnio byłam w Tesco na zabawkowym, to się sama miałam ochotę pobawić niektórymi pierdołami. :-D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2011
Patrishia
Patrishia: Ostatnio byłam w Tesco na zabawkowym, to się sama miałam ochotę pobawić niektórymi pierdołami. :-D


Do Smyka idz - tam tez sie pobawisz ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co moge kupic siostrzenicy 2,5 roku pod choinke? Ma wszystko doslownie ciuchy ma, zabawaki. niemam pomysłu

jak już wszystko ma to raz nic nie kup niech zatęskni za świętami :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma wszystko doslownie ciuchy ma, zabawaki.

po 1. logiczne, ze ciuchy ma, raczej gola nie chodzi.
po 2. zawsze moze miec wiecej. ja od siebie polecam takie wielkie puzzle:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po 1. logiczne, ze ciuchy ma, raczej gola nie chodzi.


Chyba chodzilo jej o cos innego. W biednych rodzinach moze brakowac ubran, dzieci nosza przymale albo uzywane ciuszki. Wtedy milo dostac jest cos nowego. Podejrzewam wiec, ze autorka tematu po prostu zaznaczyla, ze tutaj tego problemu nie ma.

W kazdym badz razie nawet jesliby taki problem byl, to ja i tak wolalabym kupic dziecku zabawke. W koncu ubranka sa bardziej dla rodzicow, by odciazyc ich portfel :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 grudnia 2011

W sumie racja - nie pomyslalam. Sorry jesli moj post kogos urazil.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.