Adidasowa
Adidasowa
  19 grudnia 2011 (pierwszy post)
Siedziałam sobie dzisiaj z koleżanką na informatyce i tak patrzyłyśmy różne strony z ubraniami. Pokazała mi stronkę firmy "Stradivarius". Niektóre zestawy mi się spodobały. Dlatego zakładam temat. Chce się podzielić wrażeniami i zobaczyć czy komuś jeszcze coś wpadnie w oko :)
Także:

LOOKBOOK DECEMBER

1.



2.



3.



4.



5.



6.



7.



8.



9.



10.



11.



Nie podoba mi się tutaj modelka :and:

A teraz starsza kolekcja z listopada, ale ta mi nawet bardziej przypadła do gustu niż ta z grudnia, więc też wklejam:)

LOOKBOOK NOVEMBER


12.



13.



14.



15.



16.



17.



18.



19.



20.



21.



22.



23.



24.



25.



26.



Więc generalnie kolekcja udana według mnie. Modelka też niczego sobie.


Pozwolę sobie jeszcze dodać do tematu CATALOGUE- WINTER.

27.



28.



29.



30.



31.



32.



Od razu sorki za wielkość zdjęć, ale po prostu pisałam na szybko i nawet nie miałam czasu tego zmniejszać... Wystarczy suwakiem przesunąć na środek i jest ok. Ale przynajmniej dzięki takiej wielkości widać detale :mrgreen:
Nawalone dużo w jednym temacie, ale to dlatego, iż nie chciałam zakładać 2 czy 3 kolejnych, aby nie bylo znów, że nabijam posty...

Więc standardowo:
1. Co się podoba?
2. Co się nie podoba?
3. Znasz tą firmę?
4. Posiadasz jakieś ubrania z w/w firmy?
No to tyle ode mnie :bye: i czekam na opinie.
Patrishia
Patrishia
  19 grudnia 2011

Miałam wlasnie marudzić o wielkość zdjęć :P

3 i 20 mi się podobają ;-)

machu221
machu221
  19 grudnia 2011

ta marka to kojarzy mi się bardziej ze skrzypcami ;]

mmaryjka
mmaryjka
  19 grudnia 2011

stradivarius - kolejny sklep do którego nie da się wejść inaczej niż na jednym wdechu. smród męskiej wody po goleniu czy innego gówna rodem z prl-u jest nie do zniesienia. przynajmniej w tych warszawskich.

machu221
machu221
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tradivarius - kolejny sklep do którego nie da się wejść inaczej niż na jednym wdechu. smród męskiej wody po goleniu czy innego gówna rodem z prl-u jest nie do zniesienia. przynajmniej w tych warszawskich.


we Wrocławiu jest inaczej ale u nas wszystko jest lepiej :D
pijana
pijana
  19 grudnia 2011

Bardzo fajne, ale nie kupuję w tym sklepie, życzą sobie wg mnie za dużo za te ciuszki, nieproporcjonalnie do jakości (choć nie są najgorsze). No i śmierdzi

Konto usunięte
Konto usunięte: smród męskiej wody po goleniu

:tak:
marta0859
marta0859
  19 grudnia 2011

Modelka ładna, ta z katalogu "Winter". Kolekcja na nie

kasey00
kasey00
  20 grudnia 2011

Kolekcje ładne, lubię ten sklep (kojarzy mi się z Bershką ale wolę Stradivarius), ceny czasem przesadzone, a jeśli chodzi o jakość to różnie bywa ale częściej byłam mile zaskoczona :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 grudnia 2011

widze ciemnosc, widze jasnosc, rozmiar zdjec mnie zniechecil.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  20 grudnia 2011
massacre
massacre: rozmiar zdjec mnie zniechecil.

no sorki :ninja:
Testoviron80
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.