monikamonisia20
monikamonisia20
  18 grudnia 2011 (pierwszy post)
Witam.
Wczoraj mnie coś natchnęło, że jak to może być, ze mam tyle sukienek a żadnej 'małej czarnej' ? i tak oto przegladam all i szczerze jestem w kropce;/
różne fasow
ny, wzory... nawet nie wiem co by pasowało do mojej sylwetki. Niska, płaski brzuch, mały tyłek i uda, mikroskopijne cyce, a i szerokość ramion równa biodrom;( koszmar.
Jakie wy macie tego typu kiecki? Często nosicie?

Po ciąży sypneły mi się włosy. Jakieś skuteczne środki na to?

a i jeszcze chciałam prosić o radę na puder, taki na wykończenie makijażu, bu krył dobrze.
pozdrawiam
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wy macie tego typu kiecki?

Zwykłej małej czarnej nie mam, bo albo nie potrzebowała albo mi się żadne nie podobały. Ja wolę spódnicę, którą założę kilka razy i niekoniecznie do takiej samej góry :tak:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po ciąży sypneły mi się włosy. Jakieś skuteczne środki na to?

Ampułki Vichy lub Crescina
Konto usunięte
Konto usunięte: a i jeszcze chciałam prosić o radę na puder, taki na wykończenie makijażu, bu krył dobrze.

Manhattan Clearface - jak miałam cerę w niezłym stanie to używałam go bez podkładu :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wy macie tego typu kiecki? Często nosicie?

Z tego co pamiętam mam 4 czarne sukienki (z czego jednej nigdy na sobie nie miałam), plus studniówkową w którą już nie wejdę. W sumie rzadko noszę, wolę kolory niż czerń.
madzia2143
madzia2143
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wy macie tego typu kiecki? Często nosicie?

mam dwie małe czarne.
Obie są prostego kroju, zakrywają dekolt. Jedna jest do kolan, druga przed kolano. Takie proste sukienki.. Nie noszę często, raczej okazyjnie, chociaż ostatnio staram się trochę bawić strojami, kto wie, może kiedyś wykorzystam je do jakiegoś zestawu ; )
Adidasowa
Adidasowa
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wy macie tego typu kiecki? Często nosicie?

Nie mam takich:woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: Po ciąży sypneły mi się włosy. Jakieś skuteczne środki na to?

Na pewno jakieś ampułki, bo podobno są skuteczne :tak: (tak slyszałam)
Konto usunięte
Konto usunięte: a i jeszcze chciałam prosić o radę na puder, taki na wykończenie makijażu, bu krył dobrze.


Może ten? Jeżeli nie masz cery tłustej.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wy macie tego typu kiecki? Często nosicie?

Mam kupiłam w październiku w H&M za 130 zł : ) Na ramiączkach szerszych jest rewelacyjna :tak:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po ciąży sypneły mi się włosy. Jakieś skuteczne środki na to?

to normalne :) odrosną :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a i jeszcze chciałam prosić o radę na puder, taki na wykończenie makijażu, bu krył dobrze. pozdrawiam

lepiej zainwestuj w kryjący podkład, bo puder ma za zadanie zmatowić cerę i utrwalić podkład, no i pudry zazwyczaj mają słabe krycie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
monikamonisia20
monikamonisia20
  20 grudnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: lepiej zainwestuj w kryjący podkład, bo puder ma za zadanie zmatowić cerę i utrwalić podkład, no i pudry zazwyczaj mają słabe krycie :)

hmm właśnie zainwestowałam... kupiłam Clinique i cóż do bani;( twarz błyszczy mi się niemiłosiernie po nim i klei;(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niska, płaski brzuch, mały tyłek i uda, mikroskopijne cyce, a i szerokość ramion równa biodrom;(

jestes drobna, wiec kazda mala czarna powinna Ci pasowac. to osoby z ksztaltami, z biodrami, z cyckami musza myslec ciezej byc dopasowac mala czarna ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: koszmar

chyba przesadzasz.
Majac male piersi mozesz spokojnie wybierac duze dekolty bez obawy, ze bedziesz wygladac wulgarnie.
Spojrz na style gwiazd o podobnej figurze. Moze Eva Longoria? Nalezy do niewysokich drobinek
http://www.stylebistro.com/lookbook/Eva+Longoria/ySmXoF79YCC/Dresses+Skirts





Konto usunięte
Konto usunięte: Po ciąży sypneły mi się włosy. Jakieś skuteczne środki na to?


Mialam dlugie wlosy i po porodzie porobily mi sie koltuny ciezkie do rozczesania. Zrobily sie matowe i bez wyrazu. Poszlam do fryzjera i je obcielam. Odrosly zdrowsze i po problemie.
Czasem krotsze zdrowe wlosy wygladaja lepiej niz dlugie i zniszczone ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm właśnie zainwestowałam... kupiłam Clinique i cóż do bani;( twarz błyszczy mi się niemiłosiernie po nim i klei;(


po ciazy jak mi sie cera zmieniala to mialam podobny problem. bylam zadowolona z Maybelline Dream Matte Mousse - matuje i twarz wyglada bardzo gladko. Dobrze kryje. Minusem jest to, ze jest malo trwaly i co kilka godzin trzeba poprawiac, a dlugotrwale uzywanie wysuszylo mi strasznie skore w kacikach nosa.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mikroskopijne cyce

ciesz się - im ktoś ma większy cyc tym trudniej dobrać sukienke z dekoltem ..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciesz się - im ktoś ma większy cyc tym trudniej dobrać sukienke z dekoltem ..


dokladnie o tym pisalam :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 grudnia 2011
massacre
massacre: Moze Eva Longoria

Patrzę na nią i skąd ją znam. Oczywko z Gotowych na wsio.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 grudnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Patrzę na nią i skąd ją znam. Oczywko z Gotowych na wsio.


i z tego co wiem zagrala jeszcze w trzech filmach :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  20 grudnia 2011

Eva jest śliczna, ale ja mam biodra 102, talia 83 a biust 90;(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.