Dominikantl
Dominikantl
  12 grudnia 2010 (pierwszy post)
http://www2.fairplaymusic.pl/?a_c=Music
sprawdzajcie... jak na razie 2 tracki pt magiczny dzień , magia imprez , w najbliższym tygodniu pojawi się następny pt dostrój się ...
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 grudnia 2010

UWAGA WIRUS TROJAN CENTURION WSCHODNI, KASUJE ROZMOWY NA GG ORAZ WYSYŁA SAM ZAPROSZENIA NA FOTCE

Dominikantl
Dominikantl
  12 grudnia 2010

Kolo nie chci bym poprosił kolegę hakera by zrobił ci nieco bajzlu na kompie wtedy ci się odechce głupich żartów ...:)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolo nie chci bym poprosił kolegę hakera by zrobił ci nieco bajzlu na kompie wtedy ci się odechce głupich żartów ...:)

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dostrój się ...

dostroilem odbiornk wiec spoko

Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdzajcie... jak na razie 2 tracki pt magiczny dzień , magia imprez ,

sprawdzilem

Konto usunięte
Konto usunięte: nie chci bym poprosił kolegę hakera by zrobił ci nieco bajzlu na kompie wtedy ci się odechce głupich żartów ...:)

padlem :lol2: ja tez mam sie bac?

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  12 grudnia 2010
binoleq
binoleq: padlem ja tez mam sie bac?

nie zaczynaj z nim prosze bo zniszczy forum i spali twarde dyski wszystkim co wpisuja sie tu
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  12 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dominikantl: Kolo nie chci bym poprosił kolegę hakera by zrobił ci nieco bajzlu na kompie wtedy ci się odechce głupich żartów ...:)


ahahahahahaha HAHA :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Antylakonika w fair play music

i co i nic
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  13 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolo nie chci bym poprosił kolegę hakera by zrobił ci nieco bajzlu na kompie wtedy ci się odechce głupich żartów ...:)

Haker? Pewnie dlatego że umie sformatować dysk?
Vitaaa
Vitaaa
  13 grudnia 2010

O ten z Obornik?:lol2: Pastorantl :lol2:


W KRAKOWIE

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 grudnia 2010

ziomeczku jak nie jesteś z forum lepiej styl przyhamuj

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.