wapcio
wapcio
  25 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam

Was

Czy jest dla Ciebie różnica,jakakolwiek, między muzyką disco polo ( o ile uznajesz to w ogóle za muzykę, już nie tyle co do słuchania a w ogóle za rodzaj muzyczny.)a disco polo & dance albo biesiadą?

Więc ponawiam pytanko

Czy widzisz różnice między tą muzyką disco polo A tą dzisiejszą czyli disco polo & Dance?
a może widzisz różnicę między muzyką Dance A disco ? ( nie disco polo a disco )
Biesiada a disco polo?

Bo o hip hop a disco polo nie pytam, choć znam przypadki kiedy artyści tacy ze sobą współprac(ują)owali

NicZaFriko
NicZaFriko
  25 listopada 2011

Szczerze nie wiem jaka jest różnica , dla mnie Disco to zawsze był taki Funk , a biesiadna ? nie wiem :D Może Disco była zbyt nowoczesna jak na Polskr a Biesiadna kojarzona ze starością ,wsią ? I połaczyli disco z biesiadna nazwajac ja Disco Polo i wyszła muzyka dyskotekowa(nowoczesna) ze starymi tekstami np do zbabawy czy imprez bo w przeciwieństwie do Disco gdzie np Barry White to totalnie nie jest do zabawy.

NicZaFriko
NicZaFriko
  25 listopada 2011

dodając bo zapomniałem , jak jestem nawalony to nie widzę innej piosenki żeby sie bawić , bo wódka ma to każdy zna ;D

wapcio
wapcio
  25 listopada 2011

nie no, dla mnie super odp,. mam nadzieję,że szczera:)

praksyda
praksyda
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

te piosenki disco polo ,porównuje do filmu"Świat według Kiepskich" banda niedorozwojów ,którzy myślą ,ze coś potrafią,
piosenki są na jedno kopyto ,nie mają żadnego przekazu.
wapcio
wapcio
  25 listopada 2011

i w bandzie jeden dobry (autorski)

teraz już są z przekazem
ale to już nie to, brak kiczu,
teraz lepiej?

MuyBueno
MuyBueno
  26 listopada 2011

Dla mnie biesiadne to taka np:
http://www.youtube.com/watch?v=Hds3_ke551k

a disco polo to
http://www.youtube.com/watch?v=Af6Y_vK_lhI&feature=related

PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  26 listopada 2011

Muzyka biesiadna posiada cechy folku.

Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.

HeavyFuckingMetal
HeavyFuckingMetal
  26 listopada 2011
praksyda
praksyda: wapcio: te piosenki disco polo ,porównuje do filmu"Świat według Kiepskich" banda niedorozwojów ,którzy myślą ,ze coś potrafią, piosenki są na jedno kopyto ,nie mają żadnego przekazu.

Jak prawie wszystko czym raczą nas w radiu i tv ... to syf a nie muzyka ... tak samo jak w przypadku disco polo... Tragedia ,nie wiem jak tego słuchać mozna
Klaudlajn
Posty: 179 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Klaudlajn
  27 listopada 2011
praksyda
praksyda: te piosenki disco polo ,porównuje do filmu"Świat według Kiepskich" banda niedorozwojów ,którzy myślą ,ze coś potrafią, piosenki są na jedno kopyto ,nie mają żadnego przekazu.


Madzia, ahahah coś w tym jest.

Dla mnie disco polo jak i te całe biesiady to się z "imprezami" na weselach kojarzy.
Niby po tym jedziemy, a jak przychodzi co do czego , to większość się przy tym bawi.
Owieczka93
Owieczka93
  1 grudnia 2011

Dla mnie żaden z wymienionych przez Ciebie gatunków nie jestem w stanie określić mianem muzyki.
Chociaż jak wiadomo muzyka pojęciem względnym.

Yuui
Yuui
  2 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie żaden z wymienionych przez Ciebie gatunków nie jestem w stanie określić mianem muzyki. Chociaż jak wiadomo muzyka pojęciem względnym.

lol
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.