Braindestruction89
Posty: 12 (po ~265 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 140
Braindestruction89
  3 listopada 2011 (pierwszy post)

Powitał!
Krótko i na temat, kto słuchał/słucha lub chociaż troszkę zainteresował się gatunkami muzyki elektronicznej tego bardziej undergroundowego typu?
Niestety muzyka tego typu jest strasznie zacofana w naszym kochanym Państwie, jedynie hardstyle ma się coraz lepiej ale to niestety jest i tak małą cząstka tego co możemy uświadczyć za granicą.

Piszta tu o wszystkim ulubione utwory, wykonawcy, imprezy itp itd.

Jako ciekawostkę dodam że spośród cięższych odmian muzyki elektronicznej wyróżniamy min (poruszyłem temat głównie dwóch ehm lżejszych gatunków, bo wątpię że ktoś tutaj prócz mnie ;p słucha tych cięższych):

Hardstyle, Hardcore, Industrial Hardcore, Darkcore, Terrorcore, Speedcore, Splittercore, Extratone.

zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gabber

super :)

Braindestruction89
Braindestruction89: Angerfist

Niedawno zaczęłam słuchać- jak dla mnie- wymiata, po prostu mocne i świetne! :)
Im2YT4U
Im2YT4U
  6 listopada 2011
zuzannah
zuzannah: Braindestruction89: Angerfist Niedawno zaczęłam słuchać- jak dla mnie- wymiata, po prostu mocne i świetne! :)


Ja niewiem co wam sie tak w tych Angercipach podoba ;] stare produkcje jeszcze sa w miare ale te nowe ?? wtf ?

zuzannah
zuzannah: ZwyczajnieNie: Gabber super :)


hell yeah !
PainInProgress
PainInProgress
  9 listopada 2011
Gothiclady
Gothiclady: miałam kulka kaset z tej serii i kiedys namiętnie słuchałam. o masakra

I pewnie jeszcze młody wtedy Gociak wypieprzył je f pistó zamiast trzymać i dziś je mi wysłać. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Słucham hardcoru, ale nie "muzyki elektronicznej"

Na nasze następne picie biorę mp3, poznasz sztukę. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ekipa SKRD!!! daje rade jesli chodzi o speed/spliter/extratone

Oni też, ostatnio się poprawili z masterem, ale są też kwiatki z RMS na poziomie -2dB które jednak mnie wqrwiają, gdy ktoś pieprznie maximizer który ciacha równo od -20dB i się cieszy że nie ma jakości a jest głośno.
Im2YT4U
Im2YT4U
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oni też, ostatnio się poprawili z masterem, ale są też kwiatki z RMS na poziomie -2dB które jednak mnie wqrwiają, gdy ktoś pieprznie maximizer który ciacha równo od -20dB i się cieszy że nie ma jakości a jest głośno.

jak bym chcial sluchac super wymasterowanych i wypieszczonych utworow kupil bym sobie plyte Natali Kukulskiej :P
mysensimilla
mysensimilla
  15 listopada 2011

FRENCHCORE!
żartowałam. Nie lubię, nie rozumiem ludzi którzy tego słuchają. Spoko, hardcore jeszcze, jeszcze. Ale to nie jest muzyka. Idzie popsuć mózg.
Słucham neurofunku, dnb, dubstepu i innych pochodnych.

Im2YT4U
Im2YT4U
  20 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: FRENCHCORE!


o! O! o! wlasnie zapomnial bym o tym ze pieknym gatunku
aayyqqxxzz
aayyqqxxzz
  29 listopada 2011

Gabber stał się nudny:/
czasami włączę sobie jakieś kawałki z lat 93-2010

Braindestruction89
Posty: 12 (po ~265 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 140
Braindestruction89
  1 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Frenchcore tez dobry gatunek ale tylko niektóre nutki, osobiście posiadam bardzo dobry set oczywiście mający już kilka wiosen na karku, bo teraźniejszy HC\HS i tym podobne to już nie to samo niestety ;f
Braindestruction89
Posty: 12 (po ~265 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 140
Braindestruction89
  9 grudnia 2011

A tak z ciekawości, jeździ ktoś np do Katowic na imprezy HS w Megaclubie? :)

MuyBueno
MuyBueno
  9 grudnia 2011
Braindestruction89
Braindestruction89: A tak z ciekawości, jeździ ktoś np do Katowic na imprezy HS w Megaclubie? :)

Mamy tu faceta,który gra na tym Evencie.
SchizeQ

btw: Ostatni utwór jaki znalazłam ... :zakochany:

http://www.youtube.com/watch?v=LZxbdRotqaA&list=FLgsbH8lFK2qYd09Os9F5gpg&index=4&feature=plpp_video
Braindestruction89
Posty: 12 (po ~265 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 140
Braindestruction89
  9 grudnia 2011

Schizol to wiadomo do dziś pamiętam MoH-a w 2009 jak pięknie nam soczysty Hardcore zagrał na "k***i dołku" :D

Dobra nuta, przy takiej muzyce nie trzeba nawet piwka by wpaść w pozytywny trans ^^

Ja sobie dawne czasy przypominam jak zaczynałem od lekkiego HS. A mianowicie teraz leci DJ Duro & The Prophet - Shizzle My Dizzle ;p

MuyBueno
MuyBueno
  10 grudnia 2011
Braindestruction89
Braindestruction89: Schizol to wiadomo do dziś pamiętam MoH-a w 2009 jak pięknie nam soczysty Hardcore zagrał na "k***i dołku" :D

Ja miałam jechać aleeeee jakoś tak wyszło,że nie dałam rady :rotfl:

Braindestruction89
Braindestruction89: Dobra nuta, przy takiej muzyce nie trzeba nawet piwka by wpaść w pozytywny trans ^^

Wiadomo .
A to to już pełen totalny rozkurw !
http://www.youtube.com/watch?v=RbrhIjJ9NFE&feature=related

Braindestruction89
Braindestruction89: Ja sobie dawne czasy przypominam jak zaczynałem od lekkiego HS. A mianowicie teraz leci DJ Duro & The Prophet - Shizzle My Dizzle ;p

Ja od
http://www.youtube.com/watch?v=tHyQIT--2gU

Ale wspomnienia wolololo :rotfl:
Braindestruction89
Posty: 12 (po ~265 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 140
Braindestruction89
  11 grudnia 2011

Ahh Lady Dana, dawne czasy Hardstyle to było piękne :D Zresztą dzis też zdarzają się pewne perełki, ale niestety nie tak często jak dawniej ;/

http://www.youtube.com/watch?v=yXnAzVy7geY

I ta impreza była 2 dni temu 45 km ode mnie cholera.. Za to uwielbiam Katowice, że coraz bardziej rozwijają się pod względem HS. Kto wie może kiedyś i HC "wejdzie w obieg" ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.