DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  4 października 2011 (pierwszy post)

Temat dla zainteresowanych.:nutki: Sluchał ktoś powyższej produkcji? Jakie wrażenia? Spelnila oczekiwania? Co sadzicie wgl o jeszcze dosć mało znanych (może i nawet lepiej) na scenie raperach: Buka, Skor, K2 jak i calej SumaStyli?

Pozory
Pozory
  5 października 2011

Ooo, dobrze wiedzieć że wyszła. Idę obczaić.

Pozory
Pozory
  5 października 2011

Recenzja dla zainteresowanych: http://rapduma.pl/articles.php?article_id=153
Ponoć dobry materiał.

Letal
Letal
  6 października 2011

jak najbardziej za. zajebista płytka. z kolejnego wydania na następne jest coraz lepiej.

MuyBueno
MuyBueno
  6 października 2011

Czekam na wpis jakiegoś fejma w temacie.
Inaczej nie sprawdzam.

Pozory
Pozory
  6 października 2011

Dobre gówno. Typek ma charakterystyczny - na granicy dziewczęco/dzieckowatego głos - i obraca go w zaletę gęsto ścieląc rymami wyku.:cenzura:.iste podkłady. Zacząłem go obserwować od kawałka z Rahimem: "Danse Macabre", po tej płycie to już sprawdzam wszystko co wypuści.

DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  6 października 2011
Pozory
Pozory: Dobre gówno. Typek ma charakterystyczny - na granicy dziewczęco/dzieckowatego głos - i obraca go w zaletę gęsto ścieląc rymami wyku..iste podkłady. Zacząłem go obserwować od kawałka z Rahimem: "Danse Macabre", po tej płycie to już sprawdzam wszystko co wypuści.


No tak...trudno go z kimś pomylić...chociaz na YT pod niemal kazdym numerem jest porównywany do śp.Magika co jest troche irytujące ;/ Dokładnie, osobiście to jeden z niewielu MC's wg mnie z tak niebanalnym przekazem i unikalnym flow. Yeach, Dance macabre zamiata parkiet... Ale "Opowiesci z miasta fatum" niszczy nie przekazem i stylem. Jestem ciekaw jak potoczy sie jego kariera dalej po pierwszym legalu. Mam takie wrażenie ze kiedyś trafiał tylko i wyłacznie w wyszukane grono odbiorców a teraz przekaz który jest zawarty w kawałkach moze być "nepoprawnie interpretowany" i przez "niepowołanych odbiorców ;P
DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Inaczej nie sprawdzam.

Zaprawde powiadam Ci, check this shit ;D
DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z kolejnego wydania na następne jest coraz lepiej.

Czy lepiej...? Wg mnie każda jest inna i ma zupełnie odmienny klimat ale fakt ze kazda nastepna nie traci na jakości ;) I tak najbardziej podoba mi sie "Po drugiej stronie lustra" :tak:
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  6 października 2011
DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate: Buka,


DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate: SumaStyli?


uwielbiam ich słuchać, Buki słucham od niedawna, ale wpadają mi w ucho jego nuty. bit, słowa - jak dla mnie wszystko fajne:zakochany:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  7 października 2011

sumastyli to kopia antylogikolakoniki z forum naszego przeciez

MuyBueno
MuyBueno
  8 października 2011

FEJM W TEMABIE WYKRYTY.

Bieda-Nie sprawdzam.

Letal
Letal
  8 października 2011
DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate: ale fakt ze kazda nastepna nie traci na jakości

dokładnie każdy ma inne gusta. ja wyraziłem tylko swoje zdanie... :) . w każdym razie jest co posłuchać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.