WazzaProduction
Posty: 7 (po ~276 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
WazzaProduction
  16 września 2011 (pierwszy post)
DJ Wazzap

Prezentuje


Witam wszystkich Jestem DJ Wazzap produkuje bity do rapu, dubstep, techno i wiele innych sprawdź mój YT Channel a sam sie przekonasz
( Przyjmuje zaproszenie do przyjaciół na YT i Fotka ;) )
MusicMaker
MusicMaker
  16 września 2011

Odnośnie twojego profilu na yt to masz błędy.
"I Dont Have A Time 2 Make Some Music Because I 2 Busy now !! When I have Time I doing SUB !"
Nie wiem po co używasz zamienników "2" skoro nie potrafisz poprawnie pisać po Angielsku.
więc tak:
make more music
I am to busy now
I am making sub lub i will make sub zależy o co ci chodziło.

WazzaProduction
Posty: 7 (po ~276 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
WazzaProduction
  16 września 2011

"2" w skrótach angielski oznacza "too" mieszkam w Anglii od 8 lat i wiem ze to jest 100% dobrze nie wmusisz mi ze jest źle, chodzi a to oznacza
"I Dont Have A Time 2 Make Some Music Because I 2 Busy now !! When I have Time I doing SUB !"
" Nie mam czasu na zrobienie jakieś muzyki bo jestem zbyt zajęty !! Kiedy będę mail czas to robie SUB ! "

MusicMaker
MusicMaker
  19 września 2011

Wiem co oznacza 2 dlatego napisałem "zamienników 2" ale żeby posługiwać się mową w ten sposób wpierw naucz sie poprawnie języka.
to że mieszkasz w Anglii jak widac nie oznacza że umiesz mówić poprawnie po angielsku.
Proponuje powtórzyć czas Present Continous bo to wstyd robić takie błędy tym bardziej jeśli mieszkasz w Anglii.

Ja uczę sie języka 13scie lat;]

WazzaProduction
Posty: 7 (po ~276 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
WazzaProduction
  22 września 2011

nie umiem poprawnie pisać po Angliku to fakt bo nie pisze za dużo lepiej idzie mi wymawianiem

Gothiclady
Gothiclady
  22 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I 2 Busy now


I'm 2 Busy kuźwa!!!!!!!!!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.