BigBabyJesus
BigBabyJesus
  23 lipca 2011 (pierwszy post)
Pezet zakończy karierę?

Raper nie wyklucza, że "Radio Pezet" będzie jego ostatnią płytą w karierze.

Pezet i Sidney Polak, producent albumu "Radio Pezet", udzielili niedawno wywiadu magazynowi "Machina". Członek duetu Płomień 81 zdradził w nim, że muzyczna dzialalność zaczyna go powoli męczyć.

"Ostatnio mam trochę dość. Sidney mnie opierdziela, a ja noszę się z zamiarem, aby to była moja ostatnia płyta. Za wcześnie, by się żegnać, ale wiesz – mam firmę ubraniową… - powiedział. - Jaram się muzyką i zawsze będę chciał mieć z nią coś wspólnego, ale jestem tym wszystkim trochę zmęczony. Muszę poukładać swoje życie, a będąc muzykiem wciąż jest to szalenie trudne."

W tym samym wywiadzie artysta ujawnił, że premiera "Radio Pezet" odbędzie się najprawdopodobniej 18 października. Wśród gości m.in. Kano, Killa Kella, Fokus i "być może Małolat".

Źródło: cgm.pl


Q: Jak sądzicie, czy Pezet faktycznie chce skończyć karierę, czy tylko chce wypromować nową płytę?
Q: Czy w związku z tą zapowiedzią dużo młodzieży popełni samobójstwo? A może wy również planujecie popełnić samobójstwo?
Q: Czy jaracie się marką Koka? Ubralibyście jakiś ciuch z tej firmy?
Q: Macie jakieś płyty Pezeta? Planujecie kupić jego przyszłą produkcję?
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  27 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś niemodna, Bednarka nie słuchasz ale propsy za Gimbsona.

Kurde.
I nie jestem Fajna? ;C

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  28 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś płyty Pezeta?

mmamm :zakochany:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 lipca 2011

będzie kończyć kariere jak pih na kwiatach zła
fejmu eisa to i tak nie ogarnie wiec nie ma sensu konczyć

hydevsczat
hydevsczat
  29 lipca 2011

propsy za sokola w nowym klipie

HorrorCore
HorrorCore
  1 sierpnia 2011

Może niech już skończy rzeczywiście. Jego nowy kawałek "Co mam powiedzieć" słyszałem własnie w ESCE jadąc samochodem ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.