RPWrapFanatyk
RPWrapFanatyk
  15 lipca 2011 (pierwszy post)
Co sądzicie o nowej płycie (premiera odbyła się w maju) Wojtka Sokoła z Marysią Starostą (Czysta brudna prawda)
, niewątpliwie jest to nadal hip-hop ale z domieszką elektronik, rocka, dla mnie jest to po prostu dzieło sztuki jego teksty zawsze zasługiwały na podziw ale tutaj poziom podniósł dwukrotnie, refleksyjne skłaniają do przemyśleń, jak zawsze świetny opis otaczającego nas świata takim jaki jest naprawdę przełożony na tekst, warstwa muzyczna po prostu świetna, i ten wspaniały wokal Marysi całościowo dałbym 9/10. Czekam na wasze opinie. Jak ktoś nie słuchał to bardzo polecam
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lipca 2011

Jeszcze całej nie słuchałem, ale biegnę do sklepu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  16 lipca 2011

sądze ze masz mocno opóźniony zapłon

Letal
Letal
  16 lipca 2011

specyficzny klimat.

MuyBueno
MuyBueno
  16 lipca 2011

Podobuje się

tibauld
tibauld
  16 lipca 2011

Sokół jest słaby, wolę Orła bielika!

NieLegalnaBeybe
NieLegalnaBeybe
  16 lipca 2011

zależy od gustu . Wg mnie płyta jest przeciętna ale muszę przyznać że teksty piosenek nie banalne i przemyślane . Ja jednak nie kupiłabym tej płyty , nie mój styl..

SIimak
SIimak
  17 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sokół jest słaby, wolę Orła bielika!

siłowe.
HorrorCore
HorrorCore
  17 lipca 2011

Nie jest to nadal hip hop tylko jest to nadal RAP. Dla mnie to ścierwo. Sokół dla mnie nie istnieje, jedynie WWyjatkowychOkolicznościach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.