HorrorCore
HorrorCore
  11 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam, witam.. Ciekaw jestem kto z RAPowego polskiego podziemia jest waszym namber łanem? .. Mnie ostatnimi czasy mocno zainspirował młody gówniarz który nawija pod HST Djobeł, Djobelny, Djobeu. Kombinuje w podgatunkach takich jak horrorcore, psycho. Nie sa to produkcje z genialnym flow, kosmicznymi textami aczkolwiek jak na rok nawijki idzie mu na prawde bardzo dobrze. Wielu twierdzi ze to kopia K44 czy Słonia. Słoń to hardcore wiec nie wiem czemu twierdza, ze kopiuje słonia ale luzzz.. K44 juz bardziej bo stara sie nawijać pod starego Abradaba... A wiec kto ?

SIimak
SIimak
  11 lipca 2011

EMSI TERMINATOR I EMSI KULA NA FICIE JUSZ NIEDUGO

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  11 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: aczkolwiek jak na rok nawijki idzie mu na prawde bardzo dobrze

.... mi to On Rufijoka przypomina .... i te powiązanie z Metrowym....

HorrorCore
HorrorCore: Wielu twierdzi ze to kopia K44 czy Słonia. Słoń to hardcore wiec nie wiem czemu twierdza, ze kopiuje słonia ale luzzz.

...Polski Rap to jedna wielka kopia ..

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

HorrorCore
HorrorCore
  11 lipca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: ...Polski Rap to jedna wielka kopia ..

Rajt, ale fizycznie innaczej być nie moze..
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  11 lipca 2011

Polski rap to w wiekszości weterani którzy dopchali sie do koryta oraz pseudo gwiazdki z 2k wyświetleń na yt z którego 2/3 nabili oni z dziewczyna, jest paru dobrych graczy ale to kropla w morzu potrzeb

w skrócie. ps rap to gówno

MentalnyPsychopata
MentalnyPsychopata
  15 lipca 2011

Solar Białas Enson trzy sześć haju

explorator666
explorator666
  22 lipca 2011

Słoń, Pih

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.