Bittix
Bittix
  24 czerwca 2011 (pierwszy post)

Mamy już pół rocze 2011 co byś typował teraz na nr 1 nie licząc Slu.
Ja myślę że Wigor/Trojak by w 1 trójce miało dużą szanse.
Ale też Kubiszew Zrobił Super robote.

MuyBueno
MuyBueno
  8 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: To trzeba być dopiero, zeby nabijać sie z osoby zmarłej... I Magika kojarzyć tylko z Paktofonika to tez jest jedna wielka profanacja jak dla mnie, paktofonika była niczym do Kalibra 44. Magik zapoczątkował wraz z reszta chłopaków z Kaliber 44 najlepszy podgatunek RAPu i wraz z Magikiem ten podgatunek umarł w Polsce.. No moze pózniej jeszcze tylko Rahim z 3xKlanem coś kombinował w tym stylu lecz to Kalibra 44 nigdy nie zastapi. Wraz ze śmiercia Magika umarł w Polsce psychorap. Tak samo chore sa te dissy które debile wstawiaja na youtube, widać nie znane co niektórym jest pojecie "szacunek" to straszne..

3xklan 100 % lepszy od PFK i Kalibra .......

HorrorCore
HorrorCore: Wracajac do tematu to zdecydowanie na ten czas Album Chady - WGW! Ale to tylko na ten czas bo w najbliższym czasie dopiero zaczna wychodzic konkrety. To temat dobry byłby pod koniec 2011, na pewno nie teraz. Cheers

Chada ? ;/
Ale bieda....Straciłam sens pisania w tym temabie.
Żegnam-Bez pozdrowień.
HorrorCore
HorrorCore
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3xklan 100 % lepszy od PFK i Kalibra .......

A co Ty PFK porównujesz do 3xKlan ? Dwa różne style.. To tak jakby house porównywać z disco polo i mówić Boy'si sa mega, a Steve Angello jest marny. 2a rózne światy takiego czegoś sie nie porównuje bo to gówno obiektywne jest.. 3xKlan mozesz porównać do Kalibra 44 i to tez tylko do płyty "Prolog'a" bo to te same stajle, te same bajki.

Bittix
Bittix: Chada ? ;/ Ale bieda....Straciłam sens pisania w tym temabie. Żegnam-Bez pozdrowień.

No przecież nie bardzo "kobiecy" fokus, tey ogarnij. To jest dopiero B I E D A.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  8 lipca 2011

Chada to ten zespuł w którym był ten ziomek co skoczył z okna bo wciągał marichuane?

HorrorCore
HorrorCore
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chada to ten zespuł w którym był ten ziomek co skoczył z okna bo wciągał marichuane?

Nie to był ten o idiotycznym nicku na Fotka [;
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  8 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: Nie to był ten o idiotycznym nicku

No właśnie co to jest ten BigBabyJezus i jeszcze jakiś gupi avatar.

HorrorCore
HorrorCore: HorrorCore

A co to jest ten Horror Core ,bo sie nie znam na tym??? .

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

HorrorCore
HorrorCore
  8 lipca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: A co to jest ten Horror Core ,bo sie nie znam na tym??? .

a co to jest 79AsonUnique79, jakiś przerost formy nad treścia?
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  8 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: Nie to był ten o idiotycznym nicku na Fotka [;

A jaki nick jest fajny? Wymyślisz mi coś bo ty się chyba na tym znasz?! I nowy avatar też mi możesz wybrać!
HorrorCore
HorrorCore
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: HorrorCore:Nie to był ten o idiotycznym nicku na Fotka [; A jaki nick jest fajny? Wymyślisz mi coś bo ty się chyba na tym znasz?! I nowy avatar też mi możesz wybrać!

Nie znam sie na tym, ale za to znam sie na głupiej nawijce której ucze sie od Was. Wiec zamiast sobie robić schody, prowokować i wszystko i wszystkich potępiać .. moze lepiej po prostu zacząć normalnie gadać, dyskutować? A nie pokazywać swoje EGO w stylu "ja słucham tego TY TEZ MUSISZ SŁACHAĆ TEGO - BO NIE BEDZIESZ FAJNY" literkami ludzie sie nie dowartościujecie, choc wielu z Was widać brakuje tego dowartosciowania :D
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  8 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: a co to jest 79AsonUnique79, jakiś przerost formy nad treścia?

Ja sie poważnie pytam co to Horror core ???

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  8 lipca 2011
HorrorCore
HorrorCore: a co to jest 79AsonUnique79, jakiś przerost formy nad treścia?

Ja poważnie pytam ?? Co to horror core i nie chodzi u Twoją osobę .

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

HorrorCore
HorrorCore
  8 lipca 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: HorrorCore:a co to jest 79AsonUnique79, jakiś przerost formy nad treścia? Ja sie poważnie pytam co to Horror core ???


Google.pl

http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&biw=800&bih=470&q=horrorcore&lr=&btnG=Szukaj+w+Google
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.