DesireInTheBreeze
DesireInTheBreeze
  30 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Hej, jest taka sprawa... nie jestem audiofilem ale uwielbiam bardzo glosna muzyke w dobrej jakosci.... mam jakis tam system audio 5.1 Creativa i jedna ze starszych kart dzwiekowych sound blastera (jedna z tych najslabszych)... od niedawna dysponuje niezlym budzetem ... znalazloby sie pare tys. zlotych...
nie jestem obeznany w dziedzinie audio i nie potrafie budowac sprzetu.... ale troche poczytalem i pogadalem z kolegami... chcialem kupic nowa karte dzwiekowa sound blastera titanium i audio 5.1 Logitech Z5500.... nie wiem czy dobrze bym zainwestowal dlatego to pisze... jakby mial ktos lepsze propozycje to piszcie... : ) dzieki.

folkemon
folkemon
  30 kwietnia 2011

Duże głośniki stereo i wzmacniacz, a nie jakieś gówno do komputera.

MusicMaker
MusicMaker
  30 kwietnia 2011

Dokładnie, rozglądaj się za starymi używanymi konstrukcjami jak chcesz kupić coś dobrego.
Od siebie polecam kolumny siesta + jakiś wzmacniacz stary sony.

Letal
Letal
  30 kwietnia 2011

ASUS Xonar D2X/XDT PCI-E 7.1 Audio Card za 700 zł taniocha :D

Złącza karty dźwiękowej:

* 4 x wyjście 3.5mm liniowe (przód / boki / środek - subwoofer / tył)
* 1 x stereo mini-jack (wejście liniowe)
* 1 x wewnętrzne wejście liniowe (złącze molex 4-pinowe)
* 1 x cyfrowe wejście audio S/PDIF
* 1 x cyfrowe wyjście audio S/PDIF

Letal
Letal
  30 kwietnia 2011

poczytaj sobie może w necie coś ciekawego znajdziesz jak masz tyle kasy do wydania to masz duży wybór :) a teraz tego jest pełno na rynku... także powodzenia.

MusicMaker
MusicMaker
  30 kwietnia 2011

nie liczy się jakie złącza tylko jakie poziomy. Za tą cenę można znaleźć używane Elite PRO a to dużo wyższa półka niż xonar, bo elite pro jest kartą która w profesjonalnym pudełku kosztuje pare tysięcy.

poldek81
poldek81
  4 maja 2011

Ja mam u siebie logitech z5500 i nie narzekam, bo na razie wystarczają :)
Tylko kwestia ile chcesz wydać na sprzęt :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.