KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  25 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Rebecca Black (ur. 21 czerwca 1997) – amerykańska wokalistka, która zadebiutowała singlem Friday wydanym 14 marca 2011 przez wytwórnię ARK Music Factory. Utwór otrzymał bardzo negatywne oceny, przez wielu krytyków muzycznych został nazwany "najgorszą piosenką wszech czasów". Niskobudżetowy teledysk do piosenki Friday zamieszczony w serwisie YouTube stał się internetowym fenomenem, do dnia 13 kwietnia 2011 został wyświetlony ponad 100 milionów razy. Zajmuje 43 miejsce na liście najpopularniejszych filmów tego serwisu.

http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0
props czy hejt?
co myslicie o jej piosence?
czy stanie sie ona takpopularna jak dzastin?

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  26 kwietnia 2011

hejt ale nie słuchałem

xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
  26 kwietnia 2011

jak juz ktos skomentowal glos jest z syntezatora hehe usmiech przyklejony do twarzy kazdego praktycznie no i pseudo rap jakiegos blackman-a
tekst no coz nie pierwszy raz slyszymy glupi tekst no ale muzyka jako sam podklad i linia melodyczna nawet fajne...
Dzisiaj trudno jest sie wybic a potem "dogodzic" sluchaczom ona ma ciezko bo sie wybija ale np Kesha juz sie jakos wybila i nie spotkala by sie az z taką krytyką.
Co tu duzo mowic po prostu mlodzi chcą być jak hannah montana czy justin bieber i staraja sie robic rozne kawalki

Danika, I Don't Need you Boy
Alana Lee Hamilton - "Butterflies"
i wiele innych
w sumie dobrze ze sie spotykaja z taka krytyką bo przyznajcie sami...
za duzo juz tych spiewających dzieciakow

xXxMuSiCMaNxXx
xXxMuSiCMaNxXx
  26 kwietnia 2011

a to wszystko to jedna wielka komercja zeby miec slawe dzis ide do sklepu i nie wiem co gorsze kubek z bieberem czy poduszka z hanna a moze dywanik z demi lovato do tego posciel z seleną gomez i całe high school musical na scianie...
plecaki, posciele, przybory szkolne po prostu gdzie nie spojrzec tam oni hehe

Ghostmachine
Ghostmachine
  26 kwietnia 2011
http://www.youtube.com/watch?v=pi00ykRg_5c&feature=related

ta wersja mi sie nawet podoba xD
drewquentinlavey
Posty: 100 (po ~94 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 16
drewquentinlavey
  28 kwietnia 2011

Co sadze o jej "piosence"?

G O W N O!
Muzyka schodzi na psy, cale szczescie istnieje cos tak swietnego jak Black Metal :rock: :rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

Czy ja wiem, chyba jestem zjebem

EIena
EIena
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rebecca Black (ur. 21 czerwca 1997)

Ona ma niecałe 14 lat?! Dawałam jej z 19.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.