SFCrewLiryk
Posty: 26 (po ~159 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
SFCrewLiryk
  16 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Po Prostu Mixtape" jest przypieczętowaniem dziesięcioletniej pracy Liryka na undergroundowej scenie muzycznej. Wypracowanie własnego stylu trwało co prawda kilka lat, ale jak można usłyszeć,opłacało się czekać.

To jest jego pierwszy projekt, teraz już ruszyły prace nad kolejnym. Jeżeli interesują was klasyczne brzmienia w połączeniu z ciekawym flow oraz niecodziennym przekazem jaki serwuje wam autor płyty,

zapraszamy na oficjalny myspace artysty: http://www.myspace.com/SFLiryk

Zapraszam na mój profil na fotce, po dodaniu mnie do znajomych będziecie mieli możliwość otrzymywania informacji o nowych produkcjach, koncertach itp.
POZDRAWIAM
LIRYK
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  16 kwietnia 2011
SFCrewLiryk
SFCrewLiryk: Po Prostu Mixtape

PROSTO mixtape XERO życzę powodzenia ELO
Jezus
Jezus
  16 kwietnia 2011

Ale pisanie o sobie w 3ciej osobie najlepsze.

Dran
Dran
  16 kwietnia 2011
Jezus
Jezus: Ale pisanie o sobie w 3ciej osobie najlepsze.

jak wyzej hahahahaha
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  16 kwietnia 2011

tylko kompletne leszcze w rapgrze wrzucają tu linki do swoich wypocin, nigdy nie widziałem by ktoś kto robi jako taki rap, znany nawet srednio w podziemiu pokazywał sie na takich portalach, idąc z wnioskami dalej, tylko totalni przegrańcy życiowi i rapowi wrzucaja tu swoje wypociny

Undertaker
Undertaker
  17 kwietnia 2011

Koncerty razem z Mieszkiem będziesz dawał.

SFCrewLiryk
Posty: 26 (po ~159 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
SFCrewLiryk
  18 kwietnia 2011

Poddając głębszej analizie niektóre wypowiedzi... :) Miłego dnia:)

MusicMaker
MusicMaker
  18 kwietnia 2011

Ja tam mieszka szanuję za jeden kawałek, 3 wojna światowa, to na prawde miało klasę muzyczną, nie obchodzi mnie przekaz ale dla mnie to była absolutna świeżość. To była na prawdę muzyka.

SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tam mieszka szanuję za jeden kawałek, 3 wojna światowa, to na prawde miało klasę muzyczną, nie obchodzi mnie przekaz ale dla mnie to była absolutna świeżość. To była na prawdę muzyka.

:ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew::ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.