MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011 (pierwszy post)

Witam
Czy ktoś rozpoznaje ten motyw? bo nie jestem pewien czy kogoś tutaj nie kopiuje...
Wydaje mi się to znajome, ale może tylko wydaje :)
http://soundcloud.com/akselpl/motyw

ChacTlaloc
ChacTlaloc
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś rozpoznaje ten motyw?

Nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się to znajome, ale może tylko wydaje :) http://soundcloud.com/akselpl/motyw

Nie wiem czy znajome ,ale naprawdę bardzo nudne .............
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

Sam motyw to 15sekund tyle że się powtarza co by nikt nie musiał sobie włączać parę razy więc oczywiste że monotonne.

ChacTlaloc
ChacTlaloc
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: parę razy więc oczywiste że monotonne.

...przepraszam odróżniasz nudne od monotonne ?????
JA NAPISAŁEM NUDNE.
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

...a ja napisałem monotonne więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi -_-

ChacTlaloc
ChacTlaloc
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ...a ja napisałem monotonne więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi -_

O TO .....po co taka nudę tu wrzucasz ????
Szumik02
Szumik02
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://soundcloud.com/akselpl/motyw

cos kojarze ten motyw ale nie pamietam tytułu, jakis stary numer to był chyba tylko, ze w tamtym był zagrany troszke szybciej.
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

Po pierwsze to forum fotki, to po co mam się produkować jak tutaj i tak nie uzyskam sensownych wypowiedzi. Zapytanie o to czy coś już się gdzieś pojawiło jest tak w sam raz.
Jest tutaj parę osób co mają pewną wiedzę ale ostatnio raczej się nie pojawiają.
Po drugie po to abyś mógł sobie trochę postów ponabijać i poczuć że działasz... ;)

MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cos kojarze ten motyw ale nie pamietam tytułu, jakis stary numer to był chyba tylko, ze w tamtym był zagrany troszke szybciej.

Właśnie też mi się wydaje że było coś takiego w latach 80tych, jakaś grupa rockowa chyba... ?!
Szumik02
Szumik02
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie też mi się wydaje że było coś takiego w latach 80tych, jakaś grupa rockowa chyba... ?!

bardzo możliwe bo pierwszą myśl też miałem taką, drugą to że był już podobny cover gdzieś w klubie bo motyw skądś kojarzę. Poszperam jak coś znajdę to dam znać.
Bassline89
Bassline89
  31 marca 2011

Co to za smenty ?? Co ty wrzucasz człowieku

MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za smenty ?? Co ty wrzucasz człowieku

naucz się czytać

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś rozpoznaje ten motyw?


Motyw - najmniejsza cząstka formy muzycznej. W muzyce dwa lub więcej dźwięków muzycznych stanowiące pewną całość. Motywy mogą być przekształcane i ulegać wariacjom. Zwykle motyw opisany jest zespołem interwałów i rytmem.
ChacTlaloc
ChacTlaloc
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: MusicMaker

Posty: 2819

Konto usunięte
Konto usunięte: ChacTlaloc

Posty: 107

Konto usunięte
Konto usunięte: Po drugie po to abyś mógł sobie trochę postów ponabijać i poczuć że działasz... ;)

....po liczbie Twoich postów czuje ,ze Ty naprawdę działasz.........
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ....po liczbie Twoich postów czuje ,ze Ty naprawdę działasz.........

Działać na ludzi a nie działać w nabijaniu;]
Data założenia Twojego konta: 15 marca 2011 ilość znaków - 82
Data założenia mojego konta: 16 czerwca 2006 ilośc znaków 192

Co nie którzy zajmują się tutaj muzyką a nie wiedzą nawet co to jest motyw, to już jest na prawdę żałosne.
Skończcie chociaż szkołę muzyczną pierwszego stopnia, albo chociaż jakiś kurs muzyczny!
ChacTlaloc
ChacTlaloc
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Motyw - najmniejsza cząstka formy muzycznej. W muzyce dwa lub więcej dźwięków muzycznych stanowiące pewną całość. Motywy mogą być przekształcane i ulegać wariacjom. Zwykle motyw opisany jest zespołem interwałów i rytmem.

Wikipedia rządzi, liczyłem na to ,ze masz wiedzę..........a tu prosze kopiuj- wklej ...hahhaha...
Motyw - najmniejsza cząstka formy muzycznej. W muzyce dwa lub więcej dźwięków muzycznych stanowiące pewną całość. Motywy mogą być przekształcane i ulegać wariacjom. Zwykle motyw opisany jest zespołem interwałów i rytmem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.