MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011 (pierwszy post)

Witam
Czy ktoś rozpoznaje ten motyw? bo nie jestem pewien czy kogoś tutaj nie kopiuje...
Wydaje mi się to znajome, ale może tylko wydaje :)
http://soundcloud.com/akselpl/motyw

KonichiwaBitches69
KonichiwaBitches69
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie wiem skad mi to przyszlo do glowy, bo nie jestem fanem takich przebojow, ale odnioslem wrazenie, ze ten motyw ma jakis zwiazek ze starymi utworami w wykonaiu Madonny.
Jego zakonczenie wydaje mi sie delikatnie zmodyfikowane, ale na pewno gdzies sie juz ta melodia spotkalem.
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wikipedia rządzi, liczyłem na to ,ze masz wiedzę..........a tu prosze kopiuj- wklej ...hahhaha... Motyw - najmniejsza cząstka formy muzycznej. W muzyce dwa lub więcej dźwięków muzycznych stanowiące pewną całość. Motywy mogą być przekształcane i ulegać wariacjom. Zwykle motyw opisany jest zespołem interwałów i rytmem.

HAHAHA
Odkryłeś Amerykę
:brawo::brawo::brawo::brawo:
Po prostu w to nie wierze, leżę i kwiczę :crylol::crylol::crylol:
KonichiwaBitches69
KonichiwaBitches69
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu w to nie wierze, leżę i kwiczę


Daj sobie z nim spokoj.
BTW:
Psycho-industrial - Wymiata. Szkoda, ze nie pociagnales tego dalej i jesli moglbys to zrobic dla mnie:D

/synthetic-guitars - Zajebista aranzacja.
Ogolem, wszystkie tracki wpadly mi w ucho. ;)
Jestem w trakcie odsluchiwania "Kama"
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

Kolego, ja tam nie mam swoich produkcji:)
Nie publikuje swoich kawałków w necie, jedynie na youtube mam parę ale to na specjalne życzenie.
Jak będziesz chciał coś ode mnie to Ci mogę na priva dać linki które potem usunę;)

Pomijając to, to chyba wydrukuję jedną z tych naukowych rozmów, co by się z kumplami pośmiać podczas przerw w nagrywkach:D

MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

Mam proste pytanie do tego co tutaj się uważa za wielce doświadczonego mimo że za pewne nigdy nie nagrywał muzyki na żywo, czyli żywa perka, instrumenty itd.
W jaki sposób sprawdzasz czy mix i mastering osiągnął właściwe brzmienie, a szczególnie czy osiągnął właściwe poziomy ?

ChacTlaloc
ChacTlaloc
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Data założenia mojego konta: 16 czerwca 2006 ilośc znaków 192

...mam konto na Fotka tak samo długo jak Ty i wierz mi ,ze tylu postów jeszcze nie nabiłem ...
Ale jakie to proste pisanie ,kopiuj -wklej ..... i nabijamy ....
.. mogę się założyć ,ze większość tych Twoich "fachowych" postów na tym forum opiera się na zasadzie kopiuj - wklej ... .w dodatku nie masz szacunku do zwykłych słuchaczy,nie każdy jest stworzony do słuchania Mozarta czy tez tworzenia własnej muzyki ...ale wierz mi ,w każdej muzyce można znaleźć dla siebie piękno ...
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

bla bla bla przestań nudzić pierdołami. Jakbym się miał przejmować takimi rzeczami to bym własnego życia nie miał.

ChacTlaloc
ChacTlaloc
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bla bla bla przestań nudzić pierdołami. Jakbym się miał przejmować takimi rzeczami to bym własnego życia nie miał.

...jak na razie to Ty tu zanudzasz .... wrzuć coś od siebie ,co w końcu będzie wpadać w ucho zwykłym słuchaczom ..
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

Robię to tylko dlatego że już mam tego stanowczo dosyć! Nigdy więcej nie będę tutaj niczego udowadniać.
Te 3 stare dema i jak coś się znajdzie w necie to nie odpuszczę!
Nigdzie indziej tego nie daje tylko tutaj, tak samo jak moich kawałków nie ma nigdzie w necie.
Jakakolwiek próba rozpowszechniania bez mojej zgody absolutnie ZABRONIONA ®©!!
Ten zapis jest w każdym pliku.
http://soundcloud.com/akselpl/sets/jakakolwiek-pr-ba

Bassline89
Bassline89
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Robię to tylko dlatego że już mam tego stanowczo dosyć! Nigdy więcej nie będę tutaj niczego udowadniać. Te 3 stare dema i jak coś się znajdzie w necie to nie odpuszczę! Nigdzie indziej tego nie daje tylko tutaj, tak samo jak moich kawałków nie ma nigdzie w necie. Jakakolwiek próba rozpowszechniania bez mojej zgody absolutnie ZABRONIONA ®©!! Ten zapis jest w każdym pliku. http://soundcloud.com/akselpl/sets/jakakolwiek-pr-ba

Twojej muzyki sie sluchać nie da ;D co to wg za gatunek ?? masz jakies grono słuchaczy chyba nie bo tylko na tej fotce siedzisz byś dał na jakieś fora muzyczne tak aby większość mogła cie ocenic. chyba że juz to zrobiłeś i wszedzie pisali to samo czyli badziew i ja tez tak uważam takie jest moje zdanie i go nie zmienie tym bardziej że nie potrafisz ciąć wokali haha amator z ciebie typowy amator
MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

dobra masz tu jeszcze jedno ale skończ już marudzić
Tak wiem że to znasz, wiele osób to zna. W takim razie jak to możliwe że manipuluje każdym trackiem?
Tylko skończ już pisać farmazony bo gówno potrafisz a mi próbujesz wyzwanie rzucić -_-
Nie masz pojęcia dla kogo ja tracki robiłem, jak i zresztą wiele osób nie wie;]
http://soundcloud.com/akselpl/demo5

MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

Infantylne dziecko... zawsze się taki na forum znajdzie co to nic nie potrafi a się rzuca...Nie podskakuj mały bo jakby tacy ludzie jak Ty mieli wiele osiągać to wszelkie szkoły, kursy, studia nagrań, instrumenty muzyczne, stałby się zbędne. Cała wiedza muzyczna stałaby sie zbędna.
Przyjmij do wiadomości że jesteś dupa i przestań pisać. Już wielu tu takich było co myśleli że są super ekstra mega hiper:)
To już ostatni raz tutaj cokolwiek udowadniam.

KonichiwaBitches69
KonichiwaBitches69
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie lubie trance, ale w tych trackach aranzacja jest naprawde zajebista.
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://soundcloud.com/akselpl/motyw

jeśli to twoje to rzeczywiście zajebiste :tak:
ChacTlaloc
ChacTlaloc
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://soundcloud.com/akselpl/demo5

.. do 37 sekundy naprawdę wpadało w ucho .... ale ja tak najchętniej chciałbym usłyszeć od Ciebie jakiś nowatorski bit do za-rymowania ... naprawdę jestem ciekaw jak by Ci to wyszło ..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.