Steven19
Steven19
  12 marca 2011 (pierwszy post)
Znane ci są zespoły jak takie jak?

-The Kooks
-Arctic Monkeys
-The Strokes
-The Beatles
-Muse
-Kaiser Chiefs
-Blur
-Grenn day
-The Fratellis
-Oasis
-Coldplay
-The View
-The Who
-Franz Ferdinand
-Myslovitz
-Kumka Olik
-The Last Shadow Puppets
-The Wombats
-My Chemical Romance
-Simple Plan
-The Subways
-Avril Lavigne
-The Pigeon Detectives
-The Libertines
-T-Love
-Razorlight
-Milburn
-Block Party
-The Cure
-The Clash


Dodałem mniej więcej w kolejności jakiej lubie, jeśli znasz, słuchasz, wiesz o co chodzi w tej muzyce i jarasz się tym napisz.
Sebuch
Sebuch
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Avril Lavigne

znam i lubie jej kilka piosenek :)

Konto usunięte
Konto usunięte: T-Love

znam ale nie przepadam za ich muzyka :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Myslovitz

ten zespol tez znam , Sprzedawcy Marzen :nutki: to lubie najbardziej :)
a co do reszty tych zespolow to nie kojarze ... :]
Gothiclady
Gothiclady
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -The Kooks -Arctic Monkeys -The Strokes -The Beatles -Muse -Kaiser Chiefs -Blur -Grenn day -The Fratellis -Oasis -Coldplay -The View -The Who -Franz Ferdinand -Myslovitz -Kumka Olik -The Last Shadow Puppets -The Wombats -My Chemical Romance -Simple Plan -The Subways -Avril Lavigne -The Pigeon Detectives -The Libertines -T-Love -Razorlight -Milburn -Block Party -The Cure -The Clash


te podkreślone znam, ale słucham tylko the Cure (kiedyś też the Clash)
Mariettaa
Mariettaa
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -The Beatles -Muse -Grenn day -Myslovitz -My Chemical Romance -Simple Plan -Avril Lavigne -T-Love

Te znam tak bardziej i mogę o nich cokolwiek powiedzieć. Resztę też kojarzę, np. the crue itd. ale to już nie to samo.
Chciaż Avril Lavigne już nie słucham, bo byłam nią zafascynowana mając 10-11 lat, a teraz te piosenki (typu 'girlfriend')straciły sens albo jak w przypadku ww nigdy go nie miały ;>
T. Love tylko ze starszym bratem.
Muse z koleżanką, bo ma hopla po 'Zmierzchu" (wcześniej nie miała o nich pojęcia,a mnie częściowo przestały się podobać, kiedy nagle stało się o nich głośniej w świecie szołbiznesu. ;>)
a The beatles z tatą i mamą :D

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli znasz, słuchasz, wiesz o co chodzi w tej muzyce i jarasz się tym napisz

piszę ;d
voiceontheradio
voiceontheradio
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -The Kooks -Arctic Monkeys -The Strokes -The Beatles -Muse -Kaiser Chiefs -Blur -Grenn day -The Fratellis -Oasis -Coldplay -The View -The Who -Franz Ferdinand -Myslovitz -Kumka Olik -The Last Shadow Puppets -The Wombats -My Chemical Romance -Simple Plan -The Subways -Avril Lavigne -The Pigeon Detectives -The Libertines -T-Love -Razorlight -Milburn -Block Party -The Cure -The Clash

pogrubione znam.
green day*
avril to zespół?
dylsoon
dylsoon
  12 marca 2011

nie słucham gimbo szarpidrutów

folkemon
folkemon
  12 marca 2011

Mieliście pisać na czerwono !

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodałem mniej więcej w kolejności jakiej lubie, jeśli znasz, słuchasz, wiesz o co chodzi w tej muzyce i jarasz się tym napisz.
wojtecky
wojtecky
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -Blur

Song2 - jedna z moich ulubionych piosenkach. pierwszy raz usłyszałem ją grając w Fife98 :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Myslovitz

książe życia umiera - lubi głównie przez wzgląd na to komu oddano hołd tą piosenką.
Steven19
Steven19
  12 marca 2011

Też nie mówie, że wszysystkich ciągle słucham.
Ale wypisałem z gatunku mniej więcej rock. Avril Lavigne czy Green Day'a słuchałem jak byłem młodszy.
Z pierwszymi dwoma na liście koncerty są jak orgazm :D
Niektóre niepodobają mi się w całokształcie, ale czasem mają fantastyczną jedną, dwie, trzy piosenki jak The Clash- Shoul I stay .... choć reszta mi się niepodoba. Nie wrzuciłem jednak ich przypadkowo, muzyki słucham bardzo dużo, o każdym angielskim indie rockowym zespole dużo wiem. Ogólnie jakieś 10 procent mojego życia przez ostatnie lata to słuchanie muzyki. RObie to często... np podczas jazdy samochodem, wyjścia do sklepu czy jazdy tramwajem zawsze coś tam leci w słuchawkach.

//PS sory nie wiem jakim kolorem pisać. Nowe konto :P

Jezus
Jezus
  13 marca 2011

Znam wszystkie, słucham po jednym kawałku z blura i muse'a.

Patrishia
Patrishia
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -The Kooks -Arctic Monkeys -The Beatles -Muse -Kaiser Chiefs -Grenn day -Oasis -Coldplay -Myslovitz -My Chemical Romance -Simple Plan -Avril Lavigne -T-Love -Razorlight -The Cure -The Clash

Znam. Słucham trochę Muse, The Beatles, Coldplay i Oasis.
yelus
yelus
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -The Cure -The Clash

moim zdaniem najlepsze z tych wszystkich.
NoChange
NoChange
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -Arctic Monkeys -The Beatles -Muse -Kaiser Chiefs -Blur -Grenn day -Oasis -Coldplay -The View -Franz Ferdinand -Myslovitz -Kumka Olik -My Chemical Romance -Simple Plan -Avril Lavigne -T-Love -Razorlight -The Cure -The Clash

Te znam. A w szczególności lubię te podgrubione
Yuui
Yuui
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: -The Kooks -Arctic Monkeys -The Strokes -The Beatles -Muse -Kaiser Chiefs -Blur -Grenn day -The Fratellis -Oasis -Coldplay -The View -The Who -Franz Ferdinand -Myslovitz -Kumka Olik -The Last Shadow Puppets -The Wombats -My Chemical Romance -Simple Plan -The Subways -Avril Lavigne -The Pigeon Detectives -The Libertines -T-Love -Razorlight -Milburn -Block Party -The Cure -The Clash

pierwsze słyszę resztę znam
bo co?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.