xXNieDlaCiebie19Xx
xXNieDlaCiebie19Xx
  10 marca 2011 (pierwszy post)

Potrzebuję programu do tworzenia podkładów muzycznych i nagrywania wokalu później na niego ;)
Znacie jakieś fajne ?

MusicMaker
MusicMaker
  12 marca 2011

Pracuje na nim 9 lat i nie wiem jakie są możliwości tego programu? Takie same jak wszystkich innych dawów z wyjątkiem tego że nie jest 64 bitowy. Może jeszcze napisz że jeden daw brzmi lepiej od drugiego.

MusicMaker
MusicMaker
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Baa, też chciałbym prawdziwego Mooga, a dokładnie Voyagera :)

Jeśli chodzi o moje marzenia, to na pewno Roland Jupiter :)
Bassline89
Bassline89
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pracuje na nim 9 lat i nie wiem jakie są możliwości tego programu? Takie same jak wszystkich innych dawów z wyjątkiem tego że nie jest 64 bitowy. Może jeszcze napisz że jeden daw brzmi lepiej od drugiego.

9 lat tak. http://www.youtube.com/watch?v=ukPQYZydVsU od 3:20 jak zrobić taki prosty efekt ? ;D
MusicMaker
MusicMaker
  12 marca 2011

zwykłym filtrem dolnoprzepustowym z odpowiednią dobrocią zapiętym albo na lfo - piłokształtnym i ja bym tak zrobił, albo na ams, albo na ręcznej automatyzacji to bym z pewnością odradzał.
Teraz zadanie ode mnie, jak uzyskać ten prosty efekt:
http://soundcloud.com/akselpl/line-in-2-mic-2-2011-03-12-19

Bassline89
Bassline89
  12 marca 2011

Jest to LFO no fakt ale wytłumacz mi i innym co trzeba zrobić żeby ten efekt przenieś na Fl-a.
Twoje pytanie: Ja to robię na Amp :)

MusicMaker
MusicMaker
  13 marca 2011

Jako że nie chce mi się dużo pisać napiszę to na podstawie automatyzacji. podpinasz scieżke do mixera w mixerze wstawiasz filtr dolnoprzepustowy, podpinasz pod gałkę z cutt automatyzację, rysujesz automatyzację albo w evencie albo na playliscie w taki w sposób w jaki chcesz aby przebiegała modulacja.
Teraz Ty mi powiedz czym dokładnie w amp envlope.

Bassline89
Bassline89
  13 marca 2011

Ja to robię prościej odpalam sobie dowolną wtyke bo na każdej to działa ;D
Bawie sie pokrętłem jakim chce np: Attack,Cutof,Fine,Ton,Lfo.
TOOLS-Last Tweaked-Create automation clip i mam już automatyzacje z którą mogę wyczyniać co chcem.

Snakee
Posty: 37 (po ~442 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Snakee
  13 marca 2011

btw, tak gadacie o ogarnieciu fl studio i wszytkich wtyczek, a wydal ktos z was jakis numer czy remix w jakiejs wytworni?

MusicMaker
MusicMaker
  13 marca 2011

Czy wytwórnia to jakiś wymóg? Ja sprzedaje kawałki do reklam właściwie na całym świecie, nie mam żadnej umowy z wydawcą a mimo to zgarniam niezłą kasę. Dokładniej pisząc sprzedaje licencję na używanie przy czym prawo do nich zachowuje.
Poza tym samemu można być wydawcą jak się ma kasę na promocję itd, tym bardziej że dziś co raz bardziej rozpowszechnia się sprzedaż w postaci cyfrowej.

Bassline89
Bassline89
  13 marca 2011

Hot Small records,Maehtrasher,Dirty funks records,bombeatz lnk,Boink!Music

MusicMaker
MusicMaker
  13 marca 2011

Odnośnie tematu polecam jeszcze PRO TOOLS-a sam niebawem się na niego przesiadam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.