damianPPC
damianPPC
  9 marca 2011 (pierwszy post)

witam
tez tak macie ze sluchajac pewnego gatunku muzyki, zaglebiacie sie doraz dalej i dalej az wkoncu jakim sposobem przechodzicie w inny gatunek?

moonlight28
moonlight28
  10 marca 2011

fascynuje mnie wiele gatunków więc nie za bardzo Cię ogarniam

MusicMaker
MusicMaker
  10 marca 2011

ja tak mam często podczas aranżacji, zakładam jedno a wychodzi drugie.

Qde
Qde
  10 marca 2011

nie ma co się ograniczać, trzeba szukać nowych gatunków, w którym są podgatunki i dalej i dalej ... i w końcu słucha się prawie wszystkiego :P

Yuui
Yuui
  10 marca 2011

Nie.

Ankaa
Ankaa
  10 marca 2011

Nie, chyba nie. Trzymam się przeważnie jednego gatunku, chociaż ostatnio zaczynam słuchać wszystkiego po trochu. :ninja:.

PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez tak macie ze sluchajac pewnego gatunku muzyki, zaglebiacie sie doraz dalej i dalej az wkoncu jakim sposobem przechodzicie w inny gatunek?


Tak. :tak:

Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.

damianPPC
damianPPC
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i dalej i dalej ... i w końcu słucha się prawie wszystkiego :P

wlasnie tak to wyglada ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak mam często podczas aranżacji, zakładam jedno a wychodzi drugie.

skad ja to znam :P mialbyc Trance a wyszedl deep house hehe
Uzi
Uzi
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez tak macie ze sluchajac pewnego gatunku muzyki, zaglebiacie sie doraz dalej i dalej az wkoncu jakim sposobem przechodzicie w inny gatunek?

Nie. Moje fascynacje krążą wciąż wokół tego samego gatunku muzyki. Całe życie mogę zgłębiać tego, co słucham i codziennie odbieram to inaczej. To jest fascynujące!
Nickovvy
Nickovvy
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez tak macie ze sluchajac pewnego gatunku muzyki, zaglebiacie sie doraz dalej i dalej az wkoncu jakim sposobem przechodzicie w inny gatunek?


u mnie to wyglada tak ze slucham remixow rockowych utworow i nagle zaczynam sluchac rocka. Natomiast zawsze wracam do korzeni i tak :))
damianPPC
damianPPC
  12 marca 2011
Uzi
Uzi: Nie. Moje fascynacje krążą wciąż wokół tego samego gatunku muzyki. Całe życie mogę zgłębiać tego, co słucham i codziennie odbieram to inaczej. To jest fascynujące!

mam tak samo ;D ciekawa wypowiedz
Uzi
Uzi
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawa wypowiedz

Nie pozostaje mi nic innego jak docenić i podziękować za uznanie w stosunku do mojej wypowiedzi.
:)
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 marca 2011

to nie jest tak , ze zagłębiam się w dany gatunek .
moge zagłębić się w jakąs piosenkę .
Ale na pewno nie szufladkuje wszystkiego ;)
i jestem otwarta na nowości :)

damianPPC
damianPPC
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jestem otwarta na nowości :)

ja tak samo tylko nie na komercje :)

Uzi
Uzi: Nie pozostaje mi nic innego jak docenić i podziękować za uznanie w stosunku do mojej wypowiedzi. :)

niema za co, niema :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.